POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: athina - Postuar me: July 13, 2010 6:12 pm
Email

ester

E fajshmja dhe e pefajshmje u enden befasisht ne faqen time .e fajshme qe pudhja jote e pafajshme ish faqja ime.me fytyr egjelli e njolla mekati faqen nisete ma puthesh si mekatar njollose nje lekure faqje si engjellnuk njollose nje lekur buzesh

Qyteti: tirane - Postuar me: July 12, 2010 8:58 pm
Email

dese

do te ishe rreze po te ishe diell do te ishe yll ne do ishe qiell keto te dyja jane krahasime un jam njeri ti je zemra ime

Qyteti: Tirane - Postuar me: July 12, 2010 8:56 pm
Email

dese

Dashuria eshte gezimi per tu bere dy.
Dashuria eshte frika per tu bere tre.
Dashuria eshte tmerri per te ngelur nje.
Dashuria eshte dobesia fizike e shpirtit
Dashuria eshte poezia e ndjenjave...

Qyteti: pej - Postuar me: July 10, 2010 1:47 pm
Email

olta

Ora e varur ne mur prish qetesin,tiktaket e zemres fuqishem tingellojn ritmi i tyre zbut qetesin zbrastesit e shpirtit plotesojn.

Qyteti: shkup - Postuar me: July 9, 2010 6:53 pm
Email

emine

per ty jetoj, per ty vdes , per ty lopen me gjith viq e shes...

Qyteti: afghanistan - Postuar me: July 9, 2010 1:40 am
Email

Denis

Jo si ty nuk ka ti se shite dashurin me para s'je e para per mua po dua t'jesh e fundit vajz te dua.

Qyteti: prishtin - Postuar me: July 7, 2010 9:16 am
Email

flora

per nenen

o moj nen
e shtrejta ime
me jep dashuri
ne zemren time.

ti mua shum me don
rruget e mira gjithmon
mi tregon.

mua me meson
te miren
dhe te keqen
qe kur te rritem ti bej mir vetvetes.

un ta kushtoj
kete poezi ty
me dor ne zemer
dhe me lot ne sy.<3

Qyteti: gostivar - Postuar me: July 6, 2010 5:05 pm
Email

sihana

endero sepse ne ender mund te gjesh ate qe se gjen dot ne jet.

Qyteti: Made in Shkupi - Postuar me: July 4, 2010 12:05 pm
Email

EliesA

Qyteti: daniamrk - Postuar me: July 3, 2010 11:23 am
Email

bimi

E kjo rinia m'kaloj
M'kaloj ne gurbete
E nuk ja dite kimetin
O more vendit tem

--------------------------
O bylbyl qe flutuon
T'fala nanes ti me con
Pershendete gjithe rinin
Ne vendin time ku jam rrite

--------------------------
Ne gurbet shoke jame merzit
Humba jeten humba t'rit
Humba motra e vllazni
I kam humbur prind e mi

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 45 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]