POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: junikase - Postuar me: July 2, 2010 4:15 pm
Email

dorutina

Qyteti: Gjilan - Postuar me: July 1, 2010 4:32 pm
Email

ERONITA

Dy lule te mbjellura

Dy lule te mbjellura,
Ne parkun e qytetit,
Njera e vyshkur,
E tjetra e etur.

Kur vinin femijet,
I nduknin dhe i lene,
Nuk e dinin ata,
Se edhe lulja jeton.

Qyteti: elbasan - Postuar me: June 29, 2010 8:17 pm
Email

VJOSANA

Qyteti: berat - Postuar me: June 29, 2010 7:47 am
Email

Zaku

un te thash te dua,ti u hodhe na gezimi por mos arro e dashur se sot eshte dita e 1-prilli

Postuar me: June 29, 2010 7:36 am

Besi.ana

Qyteti: prizeren - Postuar me: June 28, 2010 9:05 pm
Email

dardi

Po te shkraj nga thellsija e zemres
Nuk ka me takime nuk ka me lula nuk dua te te bezdis me, me duhet te falur urime une vetem po te te shkruaj qe ti them dy, fjal TE DUA ,per te te treguar se sa kujdesem per ty, dhe e gjith qka mendoj nga fellsija e shpirtit tim ,kesaj her nuk te kam shkruar te te them .... por te kam shkruar qe ti them dy fjal, TE DUA, dhe duash ti kuptosh drej keto fjal dhe ti ndjesh sikur une, nuk do te bezdis me qe te them te dua por zemra nuk duron gjersa nuk ndegjon zerin tend, nuk dua qe te vazhdoj qe te shkruaj me sepse edhe kjo leter nuk do ta ndryshoj mendjen, andja do t ebije ne vesh te shurdhur por kjo qa po te shkruaj ash nje e vertet qe po me vret, andaj une vetm te kam shkruar qe ti them dy fjal, TE DUA, dhe se sa kujdesem per ty dhe pse ti nuk dua ta dish, gjith kjo rrjedh nga fellsija e zemres tim!

Qyteti: therand - Postuar me: June 28, 2010 8:47 pm
Email

dardi

Postuar me: June 27, 2010 6:31 pm

Besi.ana

Qyteti: berlin - Postuar me: June 25, 2010 2:26 pm
Email

xXx

Ne gjum rrash,ne ender te pash,me hov u ngrita,XXX bertita!!!

Qyteti: prishtina - Postuar me: June 24, 2010 9:33 am
Email

xxx

dashuria nuk eshtee kopshtt me lulee po u ulee u ngulee.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 46 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]