POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Kumanov - Postuar me: October 10, 2013 3:56 pm
Email

FITORE

Mos u merzit pse njerzit

kujtohen per ty vetem

kur kane nevoj,

ndjehu si i privilegjuar

qe je si nje qiri qe vjen

nemendjen e tyre

kur ajo j'u eshte erresuar...........!

Qyteti: Tirana - Postuar me: September 9, 2013 6:28 pm
Email

Analia

Dikush te do ,por nuk te ka.
Dikush te ka ,por nuk te vlerson

Qyteti: Tirana - Postuar me: September 9, 2013 6:26 pm
Email

Analia

Pse te dua kaq shume une as vete nuk e di,ndoshta me kane dehur syte qe me shikon ti .

Qyteti: Tirana - Postuar me: September 9, 2013 6:23 pm
Email

Analia

Shkronjat fillojne me A.b.c
numrat fillojne me 1,2,3
muzika fillon me do,re,mi.
Dashuria fillon me une dhe ti

Qyteti: Tirana - Postuar me: September 9, 2013 6:23 pm
Email

Analia

Shkronjat fillojne me A.b.c
numrat fillojne me 1,2,3
muzika fillon me do,re,mi.
Dashuria fillon me une dhe ti

Qyteti: Tirana - Postuar me: September 9, 2013 6:18 pm
Email

Analia

Kur me the ''te dua '' u hodha nga gezimi.Pash kalendarin ishte ''1 prilli''

Qyteti: Tirana - Postuar me: September 9, 2013 6:05 pm
Email

Analia

Nese s'ta shpreha dote sa shume te dashuroj fajin e kishte natyra qe si dha zemres goj

Qyteti: Tirana - Postuar me: September 9, 2013 6:03 pm
Email

Analia

Dashuria lindi ne perendim te djellit ,ateher kur ti ja merje shkelqimin.Te perqafoja ,te ledhatoja ,te doja kurse ti ma s'provoje durimin.Beheshe i pjekur,i matur tej mase nuk ma lejoje te thoja cfar ndjen zemra .e dashuria ime po ma kallte shpirtin si nje vullkane qe me pervelonte perbrenda.

Qyteti: tetove - Postuar me: September 8, 2013 8:42 am
Email

ardiana

Bota le te flas
Babi le te bertas
Mami le ta di
qe princi jem je ti,
gishtin do ta pres,
gjakun do ta ruaj
dhe me pikat e gjakut
mesazhin do ta shkruaj...

Qyteti: Malishev-carralluk - Postuar me: August 21, 2013 7:06 pm
Email

Verora

Thon qeka shpresa per gjdo gje,thon qe pas gjdo hidherimit ka gezim, thon qepasgjdo loti ka buzqeshje,permua nuk esht keshtu,per ty mendoj s'ndalohem duke menduar e duke shkruar dhe asnjeher s'lodhem sikur te isha nje robot prej hekuridhe gjdo dit dhimbjet shtoheshin,gjdo dit merrsha nga nje goditje nga jeta ,por me veshtersi ngrihesha ne kemb.Sa ngrihesha ne kemb serisht ndodh nje gje tjeter keshtu qe po pres,,,,po pres deri sa te vij ai moment qe te perqafoj dhe te them "LAMTUMIR"

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 5 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]