POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Kominati - Postuar me: June 18, 2010 9:02 am
Email

Erald muca

Nje plag e kam ne shpirt shum te fort sedi a esht Pumb apo ndoshta je ti

Qyteti: Tirona - Postuar me: June 18, 2010 9:00 am
Email

Erald muca

Yjet lart ne qjell me shikojn vetem mua ah moj erjola sa shum te dua edhe djelli kur perendon me thot shko tek erjola qe ti don...

Qyteti: Tirona - Postuar me: June 18, 2010 8:51 am
Email

Erald muca

Me mir ishte qe te vdisja se sa tani qe jam ne vetmi zemra esht e lidhur me zinxhir per nje dashuri..tani jam i vdekur telutem eja tek varri me shiko nese ke mundesi me ler nje tuf lule dhe rafmet me lesho...

Qyteti: Cunat e sharres - Postuar me: June 18, 2010 8:48 am
Email

Erald muca

sa her qe hap e mbyll syt ves per ty shpirt mendoj se ti je e imja vec ty te dashuroj tani qe jam ne vetmi po kujtoj ate te shtrrenjten dashuri qe kishim un edhe ti

Qyteti: Tirona - Postuar me: June 18, 2010 8:45 am
Email

Erald muca

ne nje kopesht te dikujt pash nje qershi dhe ajo qershija kishte ber aq shum kokrra sa mezi po i mbante dhe nga ato te gjitha ishte pjekur vetem nje kokerr qershi ehde un 20 vjet duke u ngjitur deg mbas dege gjethe mbas gjethe deri sa te arrita se ajo ishe ti

Qyteti: Tirona - Postuar me: June 18, 2010 8:40 am
Email

Erald muca

Isha shum i semur ne shtrrat qendrroja shtrrir isha i semur sa meska ne kemb su ngrija dot te prisja vetem ty te lutem eja mos me ler qe un te ''QAJ ME LOT''

Qyteti: Tirona - Postuar me: June 18, 2010 8:38 am
Email

Erald muca

Kur erdha ne jet isha me trre sy dy i'kisha un e nje ishe ti bota menjeher mu'ndrricua fjala par qe thash ishte fjala''TE DUA''

Qyteti: prishtine - Postuar me: June 18, 2010 6:15 am
Email

laureta

lulet vyshken lulet thahen zemrat tona kurr nuk ndahen

Qyteti: TR - Postuar me: June 16, 2010 2:04 pm
Email

EMI

KUR TE PASH PER HER TE PAR THASH KY nJERI SKA TE SHARE KUR TE PASH ME LOT nE SY THASH DO TVI ME TY KUR TE PASH DUKE REnKUAR DIREKT ERDHA PER TE TE QETESUAR KUR ME PE TE SHQETESUAR TE nJE TJETER KISHE SHKUAR

Qyteti: Fush Kosov - Postuar me: June 15, 2010 1:02 am
Email

DoNi

Pasi qe jeta na ndau mos te lotojn syt
se qdo njeri ne kete bot e ka shansin e dyt
nese zogun me krah nga dora te fluturon
fajin e ke ti sepse nuk e shterngon ?

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 50 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]