POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Elbasan - Postuar me: June 14, 2010 9:21 pm
Email

Renata

Qyteti: FerizAJ - Postuar me: June 14, 2010 8:24 pm

- Kejt Pom vesin pse spo kesh.. pse po rrin ti e deshprum //
- pse pot rrin ftyra merzitshem edhe sun po flen n'gjum //
- ej po shihet so bash mir,diqka o ka um mungon //
- pom mungon 1 pjes e jetes qe diku larg jeton //

- Teper shtir o jeta pa ty sdi sa pom beson //
- Tkom nThellsin e zemres tem shpirti po t'KERKON //
- zot .. afroma ngat tja puthi doren e dhe syt //
- se lidhja jon o e pavdekshme kerkush smunet me myt //

- Plagen e zemres tem veq zoni jot qe e sheron //
- Po tbetona qe prej teje kurkush sun em largon //
- Je engjulli jem me shijen ma tmir t'Tortes //
- veq sa her qe po largohesh pom doket si fundi i botes //

- Maje mrenda n'Zemer se ti e din sa tdu //
- me ty nuk ngina qekjo etje kurr ska me mu shu //
- Jom lodhen me jet.. spo kom forc mo me jetu //
- Nsyt e tu e shof boten, e nBot i shof syt e tu


LenTonn...

Qyteti: Prishtina - Postuar me: June 14, 2010 2:22 pm
Email

Big Bos

Pikoj Loti Ne Fletore, Lamtumir Shkolla fillore
Pikoj Loti Ne Qershi lamtumir oj shoqori
Pikoj loti ne nje sy te dua vetem ty.

Postuar me: June 13, 2010 1:19 pm

anessa kuqi

nese dikush ka arritur te hyrnte ne tok dhe ta shenonte TEDUA E,A,V ateher e kuptoni se ju do ma shume se une

Qyteti: elbasan - Postuar me: June 13, 2010 1:18 pm
Email

aleni miliana

TE DUA MILIANA TE DUA VERTETE PO TA DISH SE TE DUA PER JETE

Qyteti: gjakov - Postuar me: June 12, 2010 2:40 pm

sara

kurr se kam mendu se largohesh nga une ma fike qirin e dashurise ma bere zemren shkrum.ku e kam dashurin a thu kush ma mori perpiqem e digjem pyes pse me tradhtoi

Qyteti: fieri - Postuar me: June 12, 2010 12:14 pm

celjeta

gjarper do te behem trupin do te mbuloj po me tadhtove do te kafshoj

Qyteti: prishtina - Postuar me: June 10, 2010 1:11 pm
Email

blabla

Qyteti: tirane - Postuar me: June 8, 2010 12:33 pm
Email

zhaneta

Te do kjo zemer qe pa ty dot nuk rreh,te do ky shpirt qe pa ty nuk rri.TE mendon kjo mendja ime se vetem ty te mendon.TE dua te dashuroj shume pitushi im pa ty kjo bote eshte e kot.

Qyteti: maqedoni - Postuar me: June 6, 2010 1:46 pm
Email

trendelina

Nese dikush arrin qe ta shkruaj emrin tend ne diell me copa akulli ateher do ta kuptoj se te don me shumm se unnn!!!!!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 51 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]