POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: maqedoni - Postuar me: June 5, 2010 8:42 pm

hmmm

te dua pa mas te dua pa mbarim te dua ma shum se sa vllaun tim...

Qyteti: elbasan - Postuar me: June 5, 2010 12:28 pm
Email

alba

tani shkolla eshte si lendine nxenesit e saj aty po rrin nuk futen brenda ne mesim por bisedojn per dashurine njeri e hedh tjetri e pret-afrohu afer se ska lezet ja ketu se koha pret se e puthura seshte sekret.Atje ne klase te zien koka bertet zysha me llafe te kota nxenesve te saj nuk ja ka qejfi e detyrohen te bejne muhabet secila bange per hesap te vet.Ajo terbohet del nga klasa-me kto nxenes-thot-u lodha plasa.Profesori hyn ne klase mbyll deren me nxitim-nga nje flete te bardhe se kemi detyre me shkrim.Vajza shume e vetmuar mori fleten me pertim se asgje skish mesuar per kete detyre me shkrim.Djali vajzen kur e pa kopjen shpejt e shpejt po shkruante dhe ja hodhi vajzes brune qe po rrinte e menduar.Vajza kopjen kur e mori e hapi me nxitim por aty ishte shkruar-UN TE DUA SHPIRTI IM!

Qyteti: elbasan - Postuar me: June 5, 2010 12:19 pm
Email

alba

nje yll dhe nje cope akuuli rane ne dashuri,duheshin ata si nuk eshte dashur asnjeri.Por vuanin te shkretet se nuk takoheshin dot se shume i nxehte ishte ylli e akulli aq i ftohte saqe te dy smund te jetonin dot.Por nje dite prej ditesh tundimit i ben ball,ylli zbriti posht e akulli u ngjit lart.Dhe me vone e dini cmbeti nje planet pa jete e nje cope deti.

Qyteti: elbasan - Postuar me: June 4, 2010 4:53 pm
Email

aleni

gjarper do te behem ty do te rrethoj po me tradhetove un do te helmoj

Qyteti: elbasan - Postuar me: June 4, 2010 4:45 pm
Email

alba

akull do te behem buzet do ti ngri po me tradhetove kurre sdo ti shkri aty do te mbetem ne buzet e tua edhe pse akull un prap do te dua.

Qyteti: ballsh - Postuar me: June 4, 2010 4:32 pm
Email

ona

Qyteti: berlin - Postuar me: June 4, 2010 10:04 am
Email

xXx

mbi detin e qete lundronte nje flete ne te shkruante te dua perjete

Qyteti: berlin - Postuar me: June 4, 2010 9:55 am
Email

xXx

morra telefonin me ta ba nje thirrje a e din sa zjarr del nga zemra ime kur te thash alo me lot tuj denes kur me the te dua gati rrash nesfes

Qyteti: berlin - Postuar me: June 4, 2010 9:53 am
Email

xXx

peshqit me trenerka
zhabat me farmerka
krokodilat me mindila
shqiptaret me mobila

Qyteti: shtime - Postuar me: June 3, 2010 7:37 pm

zona

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 52 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]