POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: pejj - Postuar me: June 3, 2010 10:53 am
Email

toli

Qyteti: pej - Postuar me: June 3, 2010 10:50 am
Email

mentor

Postuar me: June 2, 2010 1:11 pm

vera

Jemi te ldhur me lak te shoqeris por kete lak nuk mund ta zgjidh per gjujtjen e perendis:-)

Qyteti: shkupi - Postuar me: May 31, 2010 1:36 pm
Email

mujdini

te dashurojrsh diken eshte nje mrekulli po te tradhetoshe eshte nje cudi

Qyteti: struge - Postuar me: May 24, 2010 3:06 pm
Email

zana

Vajzat me te bukura jan vajzat shqipetare; por me se shumti vajzat belicare.
Kjo Belica gropa gropa i ka vajzat miss Europa.

Qyteti: Oher - Postuar me: May 21, 2010 8:26 pm
Email

BaBy

Skan faj njerzit
qe na Njeftojn
Skan faj Syte
qe te Shikojne
Ska faj goja
qe po fol
me Ty
Por ka faj Zemra qe te
Dashuron TY

Qyteti: kercov - Postuar me: May 20, 2010 9:56 pm
Email

selime

gjithmon te kam dashur
dhe ende do te dua
edhe pse ti kurre me sdo te jesh me mua,ti ndoshta do te kthehesh pot une do te
largoj,
do te them:
"ste dua me ste dashuroj,tashte te kam harru si ti qe me harrove,shko te lutem se jeten ma shkatrrove"
edhe pse zemra fort do
me shtrengoj do te jet
perne me mir ket ta garantoj
qe te kthehesh me
aspak nuk du
nuk ka faj askush tjeter
veten ti e ke mallku,
edhe ket gje po ta them:
"eshte teper von per ty dhe mu"

Qyteti: kercov - Postuar me: May 20, 2010 9:45 pm
Email

selime

se kam nga InatI.......,e as nga ZanatI........,ate qe e kam BllokU........i ka dal AfatI.........!!!

Qyteti: kercov - Postuar me: May 20, 2010 9:44 pm
Email

selime

perfundimisht jeta luan me ne,ne fillim te jep gjithqka she ne fund ti merr te gjitha dhe te merr edhe ty....!!!

Qyteti: kercov - Postuar me: May 20, 2010 9:41 pm
Email

selime

Jam fraeric nga ZAJAZI,kush ma ka inatin ju lujt mami,dhe nje gje kuptoni se UNE askujt sja rrasi,dal nga dale ne nje ane u QASI......!!!

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 53 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]