POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: kercov - Postuar me: May 20, 2010 9:39 pm
Email

selime

ruaje dashurin e vertet se ajo vjen nje her ne jet.........!!

Qyteti: Berlin - Postuar me: May 19, 2010 5:57 pm
Email

xXx

dashurine e vjeter sot prap e pash vetem e shikova asgje nuk i thash ai e uli koken sikur sme shikonte e pash se ne faqe loti i pikonte e di se me do ende si me par pr familja e ij prej meje e ndal deshta me e ndal ti them dy tre fjal ti uroj fat ne dashuri tjeter ta haroj dashurine e vjeter te mar pjese ne kurorzim ta shoh at fatlume qe ka zene vendim tim ta shoh me tesha nuserie te veshura dhe fytyra e tij e buzeqeshur.

Qyteti: prizeren - Postuar me: May 19, 2010 1:28 pm

buqe

akm faj qe takam falur buzen epa puthur akam faj qe umndova jeten ty M....... ta bej te lumtur

Qyteti: stuttgart - Postuar me: May 19, 2010 8:24 am
Email

blerta

TE DUA>> Mos i thuaj,, asnjeri qe tethash TE DUA Por thuaj zemres,, te me doj edhe ajo mua.. Te dua ne mengjes,, te dua ne dark.. Do te doja,, te te puthja,, por te kam shum larg.. Sonte ne enderr,, me prit se do vi.. Por mos u tremb,, fli perseri.. Nuk do te trokas,, e as nuk do te zgjoj.. Por do te te puth,, leht e prap do te shkoj

Qyteti: stuttgart - Postuar me: May 19, 2010 8:22 am
Email

blerta

Aty ne zemren time ka mbetur emri jot, le te shuhet jeta ime mallkuar qofte kjo bote! E humbur ne kujtime plot lot dhe vetmi, te lutem ki meshire kthehu perseri!!****

Qyteti: shkup - Postuar me: May 18, 2010 3:10 pm
Email

dona

a po te flet dikush me embel se un a po ta fal dashurin me shum a po te mungon perqafimi im a mundet dikush ta ze vendim tim

Qyteti: shkup - Postuar me: May 18, 2010 3:10 pm
Email

dona

a po te flet dikush me embel se un a po ta fal dashurin me shum a po te mungon perqafimi im a mundet dikush ta ze vendim tim

Qyteti: shkup - Postuar me: May 18, 2010 3:09 pm
Email

vane

Shkova ne parajs mu duk ferr pa ty,ferri do me dukej parajs po te ishim bashk te dy.

Qyteti: shkup - Postuar me: May 18, 2010 3:07 pm
Email

dona

un dhe ti jetuam jeten me te lumtur sdua te besoj se vet e kam humbur nuk ka pasur dhimbje nuk ka pasur lot ishte tjeter jet ishte tjeter bot shkova e te lash lamtumir te thash per gabmin tim vuan shpirti im

Qyteti: shkup - Postuar me: May 18, 2010 3:07 pm
Email

vane

Nese tjetra te braktis e askun ske ku me shku,fal te qofshin krejt gabimet ec te un se shum te dua,nese malli te kaplon pa me thir mos e le,dije se ke nje njeri qe te don ashtu si je.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 54 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]