POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkup - Postuar me: May 18, 2010 3:04 pm
Email

dona

pse sht keshtu jeta gjithmon me mendime pse dikush ka lumturi e dikush vajtime pse dikush ne ender e dikush realitet pse esht kshtu kjo jety asgje ska te vertet

Qyteti: shkup - Postuar me: May 18, 2010 3:03 pm
Email

vane

Sa her te kujtoj dita me behet terr,
sa her te shoh zemra po me therr,
krejt mbrapsht po me shkon prej kur sje me mu,
kjo dhimbje e shpirtit krejt me ka shkatru.

Qyteti: shkup - Postuar me: May 18, 2010 2:57 pm
Email

vane

Mos u mashtro se un svi pas teje,nese me don eja ti pas meje.

Qyteti: b - Postuar me: May 18, 2010 2:51 pm
Email

b

Ti je reja e nates qe endet ne qiellin e endrrave te mia. Une pikturoj e te modeloj me endrrat e mia te dashurise.

Qyteti: tirane - Postuar me: May 18, 2010 2:42 pm
Email

crazy

Ndoshta kisha frike te puthja buzet e tua, dhe dridhesha e tera prane fjales 'te dua', por tani e kuptoj qe kam nevoje per ty si njeriu i vereber qe kerkon sy...

Qyteti: pogradec - Postuar me: May 18, 2010 2:01 pm
Email

adja

Do te mbaje ne mendje kurre nuk te leshoj qe te kam pasur te dashur kurre nuk te harroj.

Qyteti: strug - Postuar me: May 18, 2010 12:35 pm
Email

Tesa

Dahuria esht si ajo vera nese e ruan ajo jetoj edhe nje jete tjeter,kurse nese e hap dhe e le hapur ajo kthehet ne uthull..

Qyteti: pogradec - Postuar me: May 18, 2010 12:09 pm
Email

dola

****Aty ne zemren time ka mbetur emri jot, le te shuhet jeta ime mallkuar qofte kjo bote! E humbur ne kujtime plot lot dhe vetmi, te lutem ki meshire kthehu perseri!!****

Qyteti: pogradec - Postuar me: May 18, 2010 12:08 pm
Email

dola

***Premtimet tona nuk e di ku shkuan, endrrat qe ne thurrem sa shpejt qe u shuan!Zemrave te vrara shprese me nuk u mbeti malli i dashurise te gjalla sec i treti***

Qyteti: pogradec - Postuar me: May 18, 2010 12:08 pm
Email

dola

***Ska faj zemra qe dot ste urren, ska faj shpirti qe dhimbjen ndjen.Ska faj syri qe cdo dite lot pikon,por ka faj zemra qe ty dashuron!!!*****dola***

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 55 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]