POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: sarande - Postuar me: May 18, 2010 12:06 pm
Email

klea

Qyteti: kaqanik - Postuar me: May 18, 2010 12:05 pm
Email

bb

Fshihen germat e dy emrave,
pikon gjaku i dy zemrave,
rrjedhin lotet e dy syve
vuaj shpirterat te dyve

Qyteti: kaqanik - Postuar me: May 18, 2010 12:03 pm
Email

bb

Qyteti: kaqanik - Postuar me: May 18, 2010 12:02 pm
Email

bb

Qyteti: kaqanik - Postuar me: May 18, 2010 12:01 pm
Email

bb

Qyteti: pogradec - Postuar me: May 17, 2010 4:03 pm
Email

adja

Te dua, pa ditur si, kur dhe nga! Te dua pa paragjykime dhe mendjemadhesi. Keshtu te dua, sepse nuk mundem te te dua ndryshe!

Qyteti: strug - Postuar me: May 17, 2010 12:06 pm
Email

Struga

duke menduar se fjithcka shkon mir,papritur futesh ne labirinthin e jeter dhe frikes ku ndjehesh e vetmuar dhe e pashpres...

Qyteti: lezh - Postuar me: May 16, 2010 12:40 pm
Email

marigona

Kush ta mori kohen qe nuk me shkruan, kush ti morri shkronjat qe nuk me shkruan, kush ta morri mendjenn qe sme do me mua, Zoti e denoft se un ty TE DUA...

Qyteti: gjakov - Postuar me: May 15, 2010 9:49 am
Email

Lira

>>TE DUA>> Mos i thuaj,, asnjeri qe tethash TE DUA Por thuaj zemres,, te me doj edhe ajo mua.. Te dua ne mengjes,, te dua ne dark.. Do te doja,, te te puthja,, por te kam shum larg.. Sonte ne enderr,, me prit se do vi.. Por mos u tremb,, fli perseri.. Nuk do te trokas,, e as nuk do te zgjoj.. Por do te te puth,, leht e prap do te shkoj..

Qyteti: gjakov - Postuar me: May 15, 2010 9:36 am
Email

Lira

Kete nat vodha nje yll,, Do ta jap ty.. Hena ne hapsiren e saj,, te ndritur,, me pa dhe me buzqeshi.. Mbase e kuptoj,, qe e bera per dashuri.......

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 56 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]