POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tetov - Postuar me: April 10, 2010 3:42 pm
Email

Biti

Nuk mundem ta besoj se dora jote e ka shkrujt at leter ne oret e vona te nates kur zemra flen ne endrat e bukur ne at moment e mar ni leter ne te cilen shkrun se une e ti nuk mundemi me vazhdu me ket dashuri. A thua vall une kam qen shkaktari i qith ksa .Po ndoshta une kam qen shkaktari i madh se nuk jam ken njeri i ideal i asja per me ja pletesu deshirat cka i kishte ajo kerkonte ni shkop magjik per ma ja pletesu deshirat e jo dashni te vertet.....Nje leter e vertet e dashnis te diteve te sodit

Qyteti: tetov - Postuar me: April 10, 2010 3:35 pm
Email

Biti

Nuk mundesh ta quajsh ni dashuri te paster deri sa egziston puna e interesit ne ket bot

Qyteti: ferizaji - Postuar me: April 10, 2010 2:51 pm
Email

marigona

i riu gabon se nuk mendon kur fundi i afrohet per gjithqka pendohet

Qyteti: shkupi - Postuar me: April 9, 2010 6:47 am
Email

zana

SONTE PO QAJ ME QJELLIN ME QIELLIN QE PO LOTON SE KI SHI QE BIE DIKE MUA PO MA KUJTON KJO NAT SONTE PO ME SJELL TRISHTIM SE E HUMBA GJISMEN E SHPIRTIT TIM...?

Qyteti: shkupi - Postuar me: April 9, 2010 6:44 am
Email

zana

TE KERKOVA ME LOTET NE SY TE KERKOVA NE NETET ME SHI ARITA DHE TE VENDI I VJETER ATY ME THAN MOS QAJ SE KETU VJEN ME DIKE TJETER...?

Postuar me: April 9, 2010 6:41 am
Email

zana

UNAZEN E DIKUJT TJETER NE GISHT E MBAJ SA HER QE ESHOH ME MALL PER TY QAJ TY ME MUNGON KREJT QKA JE UN TE KERKOJ POR TY ASKUND SJE...TJETRIN E MBAJ NE KRAH ETY NE ZEMER PO ME U BASHKU ZOI...SE KA BE EMER TJETRI ME PUTH NE BUZ EME PERQFON UN HY NE DHOM ME TE MENDJA TEK TY ME SHKON...RRUGESH E SHOQRUAR KUR DAL ME ATE ZEMRA NDALON RAHJET ZDUA TE SHOH ASGJE UN TE DUA TY EME TJETER JETOJ AI FLET ME MUA UN EMRIN TEND E SHQIPTOJ PSE QENKA NDA ME HILE KJO BOT NE MOSEN ME TE MIR ME JETU ME LOT...?

Postuar me: April 9, 2010 6:31 am
Email

zana

mos genje ne emer te dashuris mos se ajo esht ideal i rinis mos e keqpordor fjalen te dua mos se sme mashtron dot ty mua mos endro gjera qe nuk endrohen mos se iluzjonenet nuk ralizohen mos u mbro me aq teper bukuri mos se ajo nuk luan aq rol ne dashuri...

Qyteti: durs - Postuar me: April 9, 2010 6:25 am
Email

jeta

pse eshte keshtu jeta me shum padrejtsi dikush dashuron me zemer e dikush ben TRATHTI...

Postuar me: April 9, 2010 6:24 am
Email

zana

NDOSHTA NDONJEHER DO TA DUASH DIKE SIC TE DESHTA UN TY KI KUJDES MOS TA HUMBESH SIC TE HUMBA UN TY EDHE NESE E HUMB MOS QAJ SI QAVA UN PER TY SE ME LOT STE KTHEVA PERSERI....

Qyteti: tetove - Postuar me: October 3, 2009 12:29 am
Email

arta

Sot ke diten e martese e un fundin e jeteses, ndoshta do te jem e gjalle, por njeri me shpirte te vrare.
Sot ti je shume i lumtur dhe me fal qe te pengoj por kjo zemer nuk eshte gur dhe smundi me qe te duroj.
Me fal qe ne fund ste them urime, por sma lejon dot zemra ime dhe nese ka nje ZOT me dhimbjen time o zemer ty ne DENOFT...

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 66 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]