POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 22, 2009 8:40 am
Email

ema

te dua edhe nese nuk me beson do te dua per gjithmon

Qyteti: podujev - Postuar me: April 21, 2009 7:41 pm
Email

Shampuni

Nese Nje Dit Vdes Mos Fillo Me Qar S'me Mbyti Askush Dashnia Me Ka Vrar Nese Me Do Ende Eja Ne Varrin Tim Me Sjell Ndo Nje Lule Dhe Thirre Emrin Tim...

Qyteti: Gjilani.. - Postuar me: April 20, 2009 5:32 pm
Email

shkodrane

24 Or per ty menoj nashta veshin ta Shurdhoj Me andoll une te nimoj met pa n`qytet zemer un t`Kitnapoj


Me thonn qe Tduuu...
U booo TEper

...Met thonn Tkomm LLokumm...
Dihett Qe skaa Tjeter

...Met Thonn Je e bukur ...
Kjoo po Shihett

...Met thonn MISS jehh ...
KJoo pun Dihett..

...MEt thonn Dikushh Tdonn Teper..
Mos poo Thu PO rrenn

E Kushh Oshtt Aii Qe tyy Te sheh e Qe Se Qmendd (K)(K)(L)(L)

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 20, 2009 8:26 am
Email

xheneta behrami

do te jeshe i imi do te jeme e jotja me mjafton kjo sme duhet bota.

Qyteti: DURRES - Postuar me: April 19, 2009 7:36 pm

DENIS

KUR NJE DJAL QAN DIJE SE AI FORT TE DASHURON SEPSE LOTET E NJE DJLI NUK DALIN KOLLAJ.POR DIJE PO U ZHGENJYE AI ZOR SE DO TE DASHURON ME.TE DUAAAAAAAA KUPTOJE TE DUA ME SHUM SE JETEN TIME.FLE ME TY ZGJOHEM ME TY DHE GJITH DITEN MENDOJ PER TY.ME THUAJ SI TE HARROJ DHE DO TA BEJ.POR SMUNDEM SEPSE NE QOFTE SE DUHET TE JEPJA JETN TIME PER TE SHPETUAR TENDE TE BETOHEM DO TA BEJA.TE DUAAAAAAA DHE KJO FJALE NUK I THUHET KUJDO POR VETEM ATIJ PERSONI QE VERTET E DO.DHE UN TE DUA VERTET..........

Qyteti: dardani - Postuar me: April 19, 2009 12:02 pm
Email

dona

nje zemer e kam nuki kamdy at qee pata ta dhurova ty (L)kiss ju du

Qyteti: mitrovice - Postuar me: April 18, 2009 11:28 pm
Email

ardi

nese eke nje zemer qite nje here jasht,ta dha dhe timen e dyjat i bejm bashk,nese e ki nje shpirt bashkoje me mua,nese ki fjal mu thuaj te dua

Qyteti: tetova - Postuar me: April 18, 2009 8:56 pm
Email

sara

e dua dike do ta dua dike por asnjihere si dikur dike

Qyteti: kumanova - Postuar me: April 18, 2009 8:35 pm

elma

nuk e paskam ditur por tani e kam kuptuar se dashuria lind nga nje shoqeri e tepruar

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 18, 2009 11:17 am
Email

pala

a ke fjet o engjull a ke fjet o rrush ato buz se po ti merr naj kush edhe pse jan ne ty ato me takojn mua se me shpyrt e zemer vetem ty te duaaaaaaaaaaaaaaa

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 71 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]