POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prishitn - Postuar me: April 12, 2009 4:07 pm

mimoza

Qyteti: Gjilan - Postuar me: April 12, 2009 4:06 pm
Email

Loora

Ti me Thoje se Me do..Ti me Shfaqeshe Kudoo..sa LArg meje ike ti e me le..!!

Qyteti: milloshev - Postuar me: April 12, 2009 3:59 pm
Email

diana

sa her qe shikoj me behet xemra mal
sa her qe e perqafoj dhe nuk mund ta ndal
ka syt e bukur poashtu dhe floket
kur prekemi me duket se u dogjem ..

Qyteti: theranda - Postuar me: April 12, 2009 10:25 am
Email

zeshkane

sa e gjat asht nata kur syri loton sido mos kur vuan per ata qe shum e don

Qyteti: theranda - Postuar me: April 12, 2009 10:21 am
Email

zeshkane

nje akull i madh buzet mi ka ngri vetem puthja jote munet me mi shkri

Qyteti: theranda - Postuar me: April 12, 2009 10:18 am
Email

zeshkane

e mallkoj diten qe te pash e mallkoj puthjen qe ta dhash e mallkoj buzqeshjen qe ta dhurova e mallkoj veten qene ty u dashurova

Qyteti: istogu - Postuar me: April 12, 2009 8:05 am
Email

tina

dashuria eshte nje merekulli por duhesh te kesh kujdes mos ta marr tjeter njeri

Qyteti: pt - Postuar me: April 12, 2009 7:02 am
Email

mufail

po te isha une djelli do te ngroja vetem ty do te zbrisja une nga qjelli qe ti puthi ata sy..........d.n.a

Qyteti: pt - Postuar me: April 12, 2009 7:01 am
Email

mufail

po te isha shiu i veres shi i ngroht i dashuris qe te lidh ne perkujtime ta kujtoj un prap ty kohen kur ta fala zemren time

Qyteti: pt - Postuar me: April 12, 2009 6:58 am
Email

mufaili

dashurija magjike sa zemra i kalova as njeren se pranova kur ti mu afrove magji me leshove nese e shikon nje gje qe kryqezon qiellin esht loti i henes qe pikon per djellin nese me sheh mua me lot ne sy jan lotet e mi qe pikojn per ty xxeemmeell

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 76 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]