POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: March 24, 2009 7:02 am

Marsela

TE DUA ME PAFAJSINE E NJE FEMIJE
TE DUA ME FORCEN E NJE STUHIE.
TE DUA ME QETESINE E PAQES.
TE DUA ME BARDHESINE E PARAJSES.
TE DUA SA DASHURI KA GJITH BOTA.
TE DUA ME SHUME SE AJO QE TKA BER KOKEN...
TE DUA VETEM TY GENTI IM.....

Postuar me: March 24, 2009 6:59 am

Emiljano

NJE DITE ZOTI PO MENDONTE DICKA ZEMRES TIME TI DHURONTE TE GJITH ENGJEJT RRETH VETES I MBLODHI DHE PER ZEMREN TIME VEC TY TE ZGJODHI.....

Qyteti: durres - Postuar me: March 23, 2009 8:57 pm
Email

jurild

nese do te zbuloje rruge per tek zemra jote
do te fshija cdo gjurme per te shmangur kedo qe mund te me ndiqte pas...

Qyteti: durres - Postuar me: March 23, 2009 8:45 pm
Email

jurild

nuk jam poet te shkruaj poezi
por fjalen "TE DUA" e shkruaj vetem per ty
bilbili ne dege a bukur kendon
ti puthsha buzet ti qe e lexon

Qyteti: pej - Postuar me: March 23, 2009 6:35 pm
Email

blerta

Qyteti: TIRANA____ - Postuar me: March 23, 2009 4:52 pm
Email

Indriti____IT

Te dua shuum dhe smund ta mohoj qe jam un ai qe te Dashuroj,Te dua marrezisht dhe kjo esht e vertet dije se flas serjozisht te dua perjet......__AJO__.....

Qyteti: TIRANA____ - Postuar me: March 23, 2009 4:49 pm
Email

Indirti___IT

Nje poezi te kam shkruar lotet mbi faqe me ken kulluar,sa kohe larg teje do te jem,gjithmon ne Zemer do te kem,nese pika loti kam ne sy,dije se me ka mar malli per ty. ::::__AJO__:::

Qyteti: TIRANA______ - Postuar me: March 23, 2009 4:45 pm
Email

Indriti___IT

Ne Zemren time te nxeht,emri yt eshte shkruar per jet.Me gjakun tim shkruajta nje leter se sdo ;DASHUROJ: asnje tjeter ______: AJO :_____

Qyteti: TIRANA_____ - Postuar me: March 23, 2009 4:42 pm
Email

Indriti____IT

Ah sa thell kam hyre ne mendeime,per te dashuren time,se e konsideroj si jeten time,se ti me jep gjith kto gezime qe qesh buza ime.............AJO::

Qyteti: vranjevc - Postuar me: March 23, 2009 1:07 pm
Email

arza

nuk ka kang nuk ka lot nuka fjal qe kishete mundur te ta thot sa po dhemb zemra ime sod naten emir e gjum te ambel kan ta do zemra epafsh ne anderr

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 83 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]