POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkupi - Postuar me: March 23, 2009 12:56 pm

???

mos me marto nene se ende s'jam ritur-ku dreqin te shkoj gjerat pa i ditur,si ti them te dua dikujt qe e urrej-si ta puth dikend qe fare nuk e ndjej,gjith keto dasmor perse kan ardhur,gjith luajn a une veq qaj,sa qenka jeta e keqe askush sma ka than, pse oj nene e dashur pa me pyet me ke dhan, kthej krushqit prap nene dhe mos me thuaj te shkoj,mfal qe s'ta kam than se tjeter dashuroj!Me fal i dashur qe s'pata guxim te luftoj-por perveq teje tjeter s'dashuroj, kur te vdes un te vari t'me vish dhe tregoju gjithve se ishe i dashuri im,mos lejo askend pran t'me qendroj se kur pata nevoj askush s'me ndihmoj.A e sheh moj nene sa e hidhur eshte kjo jete-ta shikojsh vajzen e re ne varr duke u tre...

Qyteti: lipjan - Postuar me: March 23, 2009 11:41 am
Email

Razushja

Qyteti: mitrovic - Postuar me: March 22, 2009 11:03 pm

besartq

me buzet nuk ha me buzet nuk pi i ruaj puthjet qe mi dhe ti

Qyteti: pej - Postuar me: March 22, 2009 8:33 pm
Email

mpuqq

Duhet me u pajtu me realitetin e gjith mu kon vetja.Krejtve ko me na ardh dita qe kem mu nda nga jeta

Qyteti: pej - Postuar me: March 22, 2009 8:32 pm
Email

mpuqq

Qyteti: pej - Postuar me: March 22, 2009 8:30 pm
Email

kiss

Qyteti: pej - Postuar me: March 22, 2009 8:08 pm
Email

mpuq

duke te humbur ty e bumba edhe vetveten tani nuk po te gjej as ty e as veten.....Duhet me u pajtu me realitetin e gjith mu kon vetja.Krejtve ko me na ardh dita qe kem mu nda nga jeta

Postuar me: March 22, 2009 7:21 pm
Email

ergeta

thone se njeriu dhe engjelli nuk takohen dot,se njeri,eshte ne qiell,e tjetri ne toke.por nga ky rregull une bera nje perjashtim,se jam takuar me ty engjelli im.

Qyteti: fier - Postuar me: March 22, 2009 7:00 pm
Email

ergeta

ti me shtrengove fort,sdi ku jam,une kam humbur tek ti e prane ste kam.ti me the te dua,dhe me puthe embel,syt me lotuan,ishte vec nje enderr.

Qyteti: peja - Postuar me: March 22, 2009 6:47 pm
Email

lena

une jetoj dhe besoj..une kujtoj dhe nuk harroi..une dashuroi dhe nuk lendoi..une vuaj por nuk tradhtoi

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 84 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]