POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: prizreni - Postuar me: March 22, 2009 4:06 pm
Email

dani

Te dua per ty shkruaj.Te dua per ty vuaj.Te dua per jetoj.Deri ne vdekje nuk te harroj..

Qyteti: memaliaj - Postuar me: March 22, 2009 9:26 am
Email

marildo

Po jetojm e dashur ne nje planet te vjeter un nga njera an e ti nga ana tjeter le ti mbledhim forcat te mposhtim largesin te bashkojm dy zemrat te shijojm dashurin dua te kem pran te jesh ne syt e mi e jo me neper endra si deri tani kur te jemi bashk lodhje sdo ndjej aspak se ne zemer do kem ty shpirtin tim binjak

Qyteti: hani i elezit - Postuar me: March 22, 2009 1:15 am
Email

imer

Ty je fush me lule mbi te cilin shtrihem une Ti je mal me bor qe e prekdhel me dor Ti je det i kalter me syt e tu une notoj ty je qyell me yje qe une te dashuroj Ti je shpirti ime per jet ty je muzik e vertet ty je vetm nje kujtim te kam shpirt o shpirt i im

Qyteti: memaliaj - Postuar me: March 21, 2009 2:58 pm
Email

marildo

prano nje puthje me plot si pershendetje per lamtumir se deri neser ndoshta do vdes dhe puthja si kujti do mbes

Qyteti: tetove - Postuar me: March 21, 2009 12:54 pm

konsuela

tani te urrej aq sa te dua tani me pengon aq sa me mungon tani te largoj aq sa te kerkoj tani te shaj dhe kthehem ta qaj tani sdi c'te flas sepse ti mkr plass..

Qyteti: Drenas - Postuar me: March 20, 2009 10:12 pm
Email

hajrullah bytyqi

dua te behem cigare te rri pran buzve tua sa her qe ta puthesh cigaren te me puthshe mua por ti zemra ime gjithmon ma prish planin sa her qe behem cigare ti e len duhanin

Qyteti: Drenas - Postuar me: March 20, 2009 10:10 pm
Email

hajrullah bytyqi

dua te behem cigare te rri pran buzve tua sa her qe ta puthesh cigaren te me puthshe mua por ti zemra ime gjithmon ma prish planin sa her qe behem cigare ti e len duhanin

Qyteti: Drenas - Postuar me: March 20, 2009 10:06 pm
Email

hajrullah bytyqi

me esht dashur nje qast per te njoftuar por me duhet nje jet per te harruar.

Qyteti: ___TIRAN__Y_Z_B - Postuar me: March 20, 2009 5:53 pm
Email

INDRITI___IT

E ndjej qe buzet e mia digjen per buzet e tua. qe trupi im shkrihet me trupin tend.Po vdes te te kem afer tme puthesh ne gush ne trup..Trupat ton te bashkuar duke formuar nje trup te vetme..Shtrire mbi trupin tend dhe duke me mbeshtjell..buzet si zjarr qe zvarriten ne trup?

Qyteti: dobrosht - Postuar me: March 20, 2009 5:53 pm
Email

linda Dobrosht

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 85 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]