POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 14, 2009 3:31 pm
Email

Flori

nje dit kur te zgjoesh mos laj syt me lot
se dikush tjeter do te tregoj se sjam
me ne ket bot,ti mos pyet si vdiqa
pyet si jetova,pyet si me shkuan
ditet qe pa ty i kalova.....

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 14, 2009 3:30 pm
Email

Flori

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 14, 2009 3:29 pm
Email

Flori

Qyteti: pz - Postuar me: March 14, 2009 2:31 pm
Email

lina

Ne mendje te kam,ne mendjen time ti je.
Athua e dashur ne ket moment ku je?
--Te dua me zemer e jo me politik,
te dua per jete e jo per praktik

Qyteti: tetove - Postuar me: March 14, 2009 1:46 pm
Email

muli

Nje lule ma fale un e pranova, kur ja fali tjetrit shum uhidherova, von ishte kur u lute se tjetri te la, le fal se ste dua por ka tjeter ka.

Qyteti: prizeren - Postuar me: March 13, 2009 11:18 pm
Email

TRADHTARE

Tradhtare fajtore,se meriton te flas por e meriton per jet te mallkoj e ne fund te vras si pate meshir nga un me u largur zemren time te pa fat rend e ke tradhtuar do te madhkoj me per jet me lot te pandar ne sy dhe kurr s'do te harroj ket zez tradheti

Qyteti: kumanova - Postuar me: March 13, 2009 11:46 am
Email

ajsi

secila zemer dikend dashuron secili dashurohet heret apo von nese mua me pyesni ti kan e dashuron locken time qe kete SMS e lexon

Qyteti: wels - Postuar me: March 13, 2009 11:34 am
Email

ajsi

jetoje jeten mos mendo perkriz se vetem jeta dhe dashurija nuk esht repriz

Qyteti: gjakova - Postuar me: March 12, 2009 8:59 am
Email

miloti

Sa me mer malli kur gjindem larg teje,shpirti me merzitet kur nuk je pran meje,o yll bukurie engjell dashurie,ti per mua je qollad LAJTHIE.

Qyteti: gjakova - Postuar me: March 12, 2009 8:57 am
Email

milot

Tash Kom Ndryshu Kom Me Bo Qa Du Kerkon Per Sen Skom Me Ngu Qysh Kom Qef Kom Me JETU

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 91 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]