POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjakova - Postuar me: March 12, 2009 8:56 am
Email

milot

Jam pa dashuri, si gjepi pa pare
Kur sjam afër me ty digjem si cigare
Eja po të lutem mos më lë në vetmi
Se Zemra nuk don tjetër por vetem TY..

Qyteti: gjilan - Postuar me: March 11, 2009 8:22 pm
Email

lumturije

ne ora 12 spo me mer gjumi dashurija qenka me e rend se plumbi sa veshtir qenka te rrish ne vetmi ta duash diken dhe te jesh large tij

Qyteti: amerik - Postuar me: March 11, 2009 4:33 pm
Email

anisa

syri loton zemra vajton ktheme pergjigjjen nese me don

Qyteti: amerik - Postuar me: March 11, 2009 4:33 pm
Email

anisa

te dy do te shkojm ne ferr ti sepse vrave nje zemer te pafajshe kurse un qe dashurova vrasesin e saj

Qyteti: amerik - Postuar me: March 11, 2009 4:31 pm
Email

anisa

dije se egziston dikush e jo qdokush se egziston dikun e jo qdokund se qdo her e jo rallher se vazhdimisht e ja rastesisht mendon per ty

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 11, 2009 10:46 am
Email

linda

Qyteti: prizeren - Postuar me: March 11, 2009 1:22 am
Email

caki

shko dhe mos pyet me per mua,harro qe te deshta se ma nuk te dua, ik dhe leji ketu te gjitha kujtimet, se nuk ti jap lotet as perqafimet, nuk ta jap shpirtin se se e meritove me pate ne duar vet me lendove,nuk ta jap zemren dhe asgje nga un,ndoshta ndonje tjeter do te fal ma shum. tani shko ndoshta do te gjesh ma mir, si dikur do te jesh e lir, po kurr ma mos gabo mos e the nje zemer e cila te do,mos e zhduk nje ndjenj qe ka lind per ty,mos lejo te derdhet loti nga nje sy. mos i thuj ste dua ati qe te do,dhe jeten e huaj kurr mos e trazo shko ndoshta gjen shpetim,ndoshta vjen nje tjeter qe ze vendin tim.ndoshta tek ai do te prejetosh ndjenjen e dashuris,ai do ti jetoj endrrat e mia te ardhmeris. shpresen e jetes sime ai do ta mbaj ne gji.un do ta mbaj nje emer ai dhe nje femi.se zoti nuk te fali qe te jesh per dy. e nese do jem i tretur e s'do jem askund,loti im i hershem shpirtin do ta tund,zeri im i dridhur,veshin s'do ta ler te qet,dhe syt do ti verboj fytyra ime e zbehet...

Qyteti: peje - Postuar me: March 10, 2009 8:15 pm
Email

e dashuruara

sa do te doja
sa do te doja te isha perfekt pa asnje defekt
sa do te doja te isha pellumb te fluturoj
sa do te doja te isha mjeke plaget ti sheroja
krejt kto per ty do ti doja

Qyteti: peja - Postuar me: March 10, 2009 12:32 pm
Email

ALBIONA

ska klub pa pije ska pije pa shije ska lule pa zambak ska zemer pa gjak ska dimer pa stuhi ska jet pa dashuriiiiiiiiiiiiiii

Qyteti: gjakova - Postuar me: March 9, 2009 8:23 pm
Email

miloti

Dashuri e vertete ishe ti per mua
por asnjehere ne jete e shijuar
edhe pse kurr nuk te takova
ta dish se me zemer te kam dashuruar

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 92 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]