POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: hannover - Postuar me: March 9, 2009 5:42 pm
Email

NiTa

Qyteti: kom...... - Postuar me: March 9, 2009 2:17 pm
Email

shpati

sa larg teje jam ne gyrbet po zemra ime spo rrin eqet nat edit per ty mendoj kurr nga zemra smund te largoj.o moe lis igjat sai lart qe je por vuajtjet emija po rezojn per dhe ashtu per tu zemer b**tabdua shum

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 9, 2009 2:13 pm
Email

albina

nuk jam poete qe shenoj poezi por un jam xx personja qe vuaj per ty.lexoj poezit emija te sjellin fat elumturi qdo dit eme tej do te vuaj per ty loqki.

Qyteti: podujev - Postuar me: March 9, 2009 12:53 pm
Email

eilis

"Per Ty"

Edhe sante per ty po vuaj,edhe sante per ty po lotoj.
edhe sante me mall te kujtoj,edhe sante per ty jam ne vetmi.


edhe sante per ty po shkruaj poezi,edhe sante ne zemer te kam,
edhe sante per ty ter naten do rrije e zgjur,edhe sante nese nuk vjen
dije se gabon se un ma nuk do te pres, do ta dua tjetrin qe po me pret.

Qyteti: prizren - Postuar me: March 9, 2009 12:40 pm
Email

adelinAaaA

Qyteti: Prizreni - Postuar me: March 9, 2009 7:30 am
Email

Orhan Gashi

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 8, 2009 12:58 pm
Email

arta

nese {te)sho (dua)te them nje sekret te madh nese nuk te sho (zemra ime )do te behet copa copa nese nuk me beson lexoj fjatne kllapa

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 8, 2009 11:46 am
Email

Flori

Kur per ne varreza te me percillni. Nje grusht dhe eja me hidhni. E ju lutem mos derdhni lot . por me buzeqeshje percillmeni. te mermerte varrin se dua . Qe kur dheun te perkedhelesh me ato duar te te ndiej prane e te me degjosh kur te te them te kam lenduar. Kur lule te fresketa te me sjellesh te lutem mos i ujit me lot se te bukurit syt e tu moj nene te qajne si shikoj dot. E kur te largoheni mirupafshim mos me thoni . se me duket se do me harroni. Po do te vijme te te takojme serisht se edhe atje nen dhe mirupafshim lamtumire do te ishte per mua per jete....

Qyteti: Tirane - Postuar me: March 8, 2009 11:33 am
Email

Flori

Nese me sheh ne ender mua duke lotuar. Mos u zgjo nga gjumi per te me kerkuar. Une do te jem shum large ku askush te mos te me shohe. Por ti mos u merzit jeten prap vazhdo. Nese vjen prap per te me kerkuar do te ta tregoj vendin se ku kam perfunduar. te lutem kur te me shohesh varrin ti mos qaj se posht atij dheu jam une qe skam faj....

Qyteti: viti dr - Postuar me: March 8, 2009 9:18 am
Email

genta

nuk pom vyn dashuria jote ska nevoj ti mem dasht urrejta e madhe ndaj meje u bo histori e lasht... per dashurin e jetes time ..FLAMUR AJETI... SMIR...TE DON GENTA

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 93 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]