POEZI DASHURIE, POEMA , VJERSHA, KRIJIME, SHPREHJE DASHURIE                                           Akullore.Com

Pezi Vjerrsha Poema Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: viti - Postuar me: March 7, 2009 5:18 pm
Email

genta

nuk pom vyn dashuria jote ske nevoj ti mem dasht urrejta e madhe ndaj meje u bo histori e lasht

Qyteti: gjylekar - Postuar me: March 6, 2009 9:54 pm
Email

liridonA

shum ke GabU qe MkE trADHtU SDDDiii a je inForMu SE mE SHoKIn Tand Jom tU kaluUuUUu
shko tash ku tqohhtt tyy se ma spo manin perr tyy shum tkam dashuru po sdiiite mem shfryyttzUuU

kOpjEn tem ki mE kerKU pO kOT ekIi SE uN tASH tkUm HarUu OrIginALIn E PaTe nDOrr PO nuK diTE Me pERdoR


nESE ME lE Bah PuN emADHE un EgjEj NIi TJeterr HIq tIIi mOS ki GajLe PO Pom DHImsh QE JEtEN tA kuM nxxXi .........tiII DOn Po LIRIDoNnA tHarroN dIIkURR boHt vonNN

Qyteti: qjell - Postuar me: March 6, 2009 8:59 pm
Email

lelli

NESE KAM LEN DIQKA TEK TI NJE NDJENJ TE VOGEL DASHURIE APO RESPEKT TE LUTEM MBORJE MOS E FSHIJ NGA KUJTESA JOTE

Qyteti: kukes - Postuar me: March 6, 2009 6:41 pm
Email

kingji

Nese qielli do ishte leter, dhe deti do ishte boje, ne te do shkruaja FJALEN TE DASHUROJ

Qyteti: MALIQ - Postuar me: March 6, 2009 4:28 pm

DORI

KUR TE PASHE PER HERE TE PARE
NJE DRIT U SHFAQ PARA SYVE TE MI.
ME VONE MORA VESH QE AJO DRITE ISHTE DASHURI.
TE KISHA SHUME AFER DHE NUK TE THOJA DOT TE DUA
SEPSE KISHA SHUME FRIKE MOS LARGOHESHE NGA MUA.
TE KISHA SHUME AFER DHE ME VINTE TE QAJA,ME VINTE TE QAJA PER DASHURINE,DASHURINE TE CILEN UNE E VUAJA.
DASHURINE TE CILEN DO TA SHPREH NJE DIT.
DASHURI PER TE CILEN KAM VUAJTUR NJE VIT.
DASHURINE QE PER TY KUR NUK DO TA HAROJ.
DASHURI E CILA ESHTE DHE DO TE MBETET PERGJITHMON

Qyteti: TROPOJE - Postuar me: March 6, 2009 12:19 pm
Email

2 metra djale tropoje

SYT E TU SI AKULL NE JANAR LOTET E MI SI MARGARITAR
BUKURIJA E JOTE SKA FUND
POR DASHURIJA E IME TENDEN E MUND

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: March 5, 2009 11:06 pm
Email

Drita

Shuum Poshtt Jenii Valla Poom Dhiimnii Shuum Bileh Qaoooo Juu Pershendes m,e ni muut ahahhaahh hajgare pak

Qyteti: Elbasan - Postuar me: March 5, 2009 8:06 pm
Email

Pasqyra

DASHURIA ESHTE PARAJSA KU DASHUROJNE DEMONET DHE FERRI KU VUAJN ENGJEJT

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 5, 2009 2:25 pm
Email

bashkim luzha

edeshta nje djal nga ferizaji po tashti se kam mo se esht largue nag une po ja kushtoj nje pozi. sa larg me ke sa larg te kampranmeje pse ste kam

Postuar me: March 4, 2009 6:17 pm
Email

ina

ka persona t lindur per te enderuar e te tjere per te qene t enderuar.un kam lindur per te enderuar e ti per te qene endra ime me e bukur.per gestin

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 94 nga 133   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]