Mesazhe Puthjesh, KISS, KISSES

Puth puthje mesazhe puthjesh ne Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Gjilan - Postuar me: June 26, 2016 11:27 am
Email

Dritron

Nese puthja ime per ty s'ka vlere, ateher pse m'puthe veq ma le shej, pra shko tjeter kund ndoshta me te mire aty gjene, sepse per ty puthjet e mia t'mira s'paskan qen.

Qyteti: Lac - Postuar me: May 11, 2015 7:12 pm
Email

Meli

O jete te uroj naten e mire te Dua Edhe te dashuroj je I vetmi per mua ......do ta Haj buzen o jeta ime......te adhuroj

Qyteti: Gjakov - Postuar me: October 11, 2014 10:42 pm
Email

Ardiaaa

Prit prit shpirt mos bjer ne gjum dua te tregoj se te Dua shum tani zemer mund te flesh se ne ender do t`me kesh.Naten e mir e ditikuar bjondes si e dua shum

Qyteti: fier - Postuar me: March 7, 2014 2:45 pm
Email

elidon

kur te putha gushen buzen me afrove kur te putha buzen rrobat ti i hoqe kurte putha picken karin ma kafshove dhe nga ai moment me sma leshove
dedikuar vjerres time Katerina

Postuar me: February 21, 2014 11:25 am

ViSi

Kush te puth ne ball
te puth ne vecanti..
Kush te puth ne sy
te fal lumturi..
Kush te puth ne faqe
te puth kushdo..
Kush te puth ne buz
dije se te dashuron..

Qyteti: Kosova - Postuar me: January 13, 2014 5:52 pm
Email

Lela

Eja Ti me mua Sepse te dua Eja ti me mua Sepse DUA eja ti dhe mos qendro i Dyshuar Eja Qe te mos vuash Eja Nese ke pak meshir.

Qyteti: Tirone - Postuar me: November 17, 2013 8:36 pm
Email

Redi

Vajza,
Sa te pavlera beheni ndonjehere. Ose ndoshta jeni. Mendoni se lidhjet nuk jan asgje. Mendoni se te kerkosh dike me lek, me shpi, me makine nuk do te thote qe jeni materialste. Mendoni se sa her zihesh me prinderit ata e kan fajin. Mendoni se duke ber gjera mcehtas vellait apo babit, jeni te zgjuar apo te shkatheta. Mendoni se shoqeria ka me shum rendesi se librat. Mendoni se te rrini 2 ore para pasqyres, beheni te bukura. Mendoni se te shkoni ne disko, nuk ju ben te keqija por jeni ber moderne. Mendoni se 2 ton make-up eshte gjithcka. Mendoni se nje minifund tregon elegance. Mendoni se nje mashkull romantik apo I dashuruar eshte ai qe ju ben surpriza, ju sjell dhurata. Mendoni se duke ecur rruges ter p*rdhe, ju duket vetja shum me lart se te tjeret. Bravo. Bravo. Bravo. Vazhdoni lidhuni qe 12 vjece. Lidhu, zgidhu. Cfare fitove? Dua te di cfare fitove? Ja e puthe, e perqafove, po tani qe jeni ndar? Jam e sigurt qe mendoni, pse mos ta merni dike me lek, me shkolle, me shpi dhe mos te vuani. Por a e keni menduar se dikur babai I atij djalit, apo gjyshi, stergjyshi, ka qen I varfer, ka luftuar per te u ber dikushi ne jet te te fitoj ato qe ka tani. E ti? Ti I do gati. Sa e ul veten moj vajze. Pse nuk mbaron ti shkollen, te behesh dikushi ne jet per veten tende qe mos hapesh syt tek tjeret? Pse nuk lodhesh ti njehere sic jan lodhur ata, te ta shohesh se si eshte jeta ne te vertete? Te ta shohesh sa e veshtir eshte jeta. Mbase meson te I vleresosh me shum gjerat, e jo te shohesh te I gjesh te gjitha gati. Pse nuk kerkon dike puntor. Dhe te ta ndertoni jeten te dy nga e para? Vazhdo e dashur, zihu me mamin, ktheja llafin babit. Harrove qe kur ata te sjellen ne kete jete, babi jot puthte princeshen e tij ne ball e thoshte kjo eshte vajza ime, krenaria ime. Mami jot qante sa her shihte vogelushen e saj te merzitur, bente cmos per te ia kthyer buzeqeshjen ne fytyr. Zihu shoqe, zihu. Por dua te di, cdo besh kur ato mos jen me? Kur te nderrojn jete? A do ndihesh keq kur te mendosh se ata kan lufutuar te sjellin lumturi e ti I ke sjell vetem lot? Dilni me djem neper kafe mcehtas babit apo vllait. Mos harroni dhe hotelet. Po a e ke menduar ndonjehere pse babai jot apo vellai jot eshte kaq I bezdis'shem? E ke menduar ndonjehere pse babai apo vellai jot eshte kaq I keq kur mer vesh nga keto gjera? Mos harrove gje qe ata vet jan meshkuj dhe e din si mendojn meshkujt? Do thuash, jo te gjith jan njesoj. Ke te drrejt. Ata ndoshta nuk jan si te gjith djemt e tjere por ti I ben ato ashtu, perderisa ata po rrin me nje femer qe eshte si te gjith femrat e tjera. Qe ngeli neper kafe apo hotele. Qe nuk respekton veten e saj, dhe pret te ta respektojn te tjeret. Vazhdoni goca, rrini 2 ore ne pasqyr, mos harroni make-up , minifundin, dhe p*rdhet. Harruat qe askush sdo mbaj mend se cfare ngjyre I lyve syt sot, cfare ngjyre lyve buzet, cfare kishe veshur, por gjithmone do mbajn mend karakterin tend. Do I mbaj mend gjith at kohe qe kaloje rruges I hapje syt djemve, dhe ecje ter p*rdhe me minifund. Po jam kurioze, nuk ndihesh ne siklet kur I ke shalet jasht? Cfare ke ti me shum se mua qe kam qe 10 vjece pa par minifund me sy, e lere me te ta vesh? Je ti me e bukur se mua qe ke 2 ton make-up ne surrat e un s'di as si te lyhem? Je ti me e mire se mua qe kur eci rruges ul koken, kufjet ne vesh esi jap shancin askujt te me ngacmoj? Kerkoni nje mashkull qe te ju doj. Dhe ai qe s'ju ben dhurata e surpriza, sipas juaj nuk ju don? Keni menduar ndonjehere per vllain tend? Si do ndiheshe si moter te shihnit qe nje femer hap syt tek vllai jot vtm te I bej atyre dhurat, te I shetisi me makin, te I paguaj x drreket e darkat e cfare te duan ato. E ke menduar ndonjehere? E ke menduar ndonjehere qe nje mashkull s'do te kaloje jeten me nje femer qe s'di te vleresoj veten e saj, trrupin e saj qe ia tregon ter botes, familjen e saj qe si vjen turp qe ia kthen prinderve te saj llafin duke ditur qe ata jan te vetmit qe ta duan te miren. Nje mashkull me nje femer qe nuk eshte e bukur perbrenda e mban per kenaqesine e tij, e perdor, dhe pastaj e hedh poshte sikur te ishe nje plehr. A e din pse? Sepse ti nuk vlereson veten tende aq sa duhet qe te I tregosh vendin te gjitheve. Si mund te kerkosh te te vleresojn te tjeret? Ti nuk vlereson babin tend apo vellain tend qe ta duan te miren, si pretendon qe nje mashkull qe nuk e ke asgje te te vleresoj ty? Pra, mblidheni mendjen. Eshte ndryshe te jesh moderne e te jesh e pavler apo mbeturine!

Qyteti: Mushtisht - Postuar me: October 18, 2013 8:18 pm
Email

Lindi Linda

pse esht keshtu kjo jet pse te jetoj pa ty kur te dua vertet
Ahhh moj ZEMER ah mor Shpirt si behem kshtu kurr se kisha dit..
Ahhh moj ZEMER sa kam mall per TYY veq aj Zot i madh e din..
I to Love You Linda kozhani

Qyteti: Prizre - Postuar me: August 9, 2013 2:24 am
Email

PRANVER PRIZRENI

KUR TE PUTH UNE DO TE FLEN SI NJE HAP GJUMI <3

Qyteti: Jacksonville Fl {Korce &#8594; Alb } - Postuar me: May 9, 2013 1:24 am
Email

Jorida Kanani M.J.

Je si rrushi
E je si ftuha
Vdeksha une per
Buzet e tua ...

Faqe 1 nga 73   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com