Mesazhe Puthjesh, KISS, KISSES

Puth puthje mesazhe puthjesh ne Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Jacksonville Fl {Korce → Alb } - Postuar me: May 9, 2013 1:20 am
Email

Jorida Kanani M.J.

Me mire nje monedhe
Pa vler ,
Sesa nje nje vajze e
Puthur nga shume
Te tijere !..

Qyteti: Durres - Postuar me: April 30, 2013 8:37 pm
Email

Bajrami

Te doja dhe te dua si i marre dhe dashuria qe kam per ty gjithmone do te mbetet gjalle!ezel kushtuar trendafilit te bardhe

Qyteti: Durres - Postuar me: April 30, 2013 8:27 pm
Email

Bajrami

"Vertet akullore faqe me e embel ne internet por dashuria eshte me e bukura ne jete!"

Qyteti: Podujev - Postuar me: February 19, 2013 12:41 pm
Email

Xhemii

Te Dua Zemr Shummmmmm

Qyteti: gjilan - Postuar me: January 4, 2013 12:05 am
Email

natyra

e kujtoj fetyren
qe dot nuk es hko
qe qdo kthehet mo

Qyteti: Prishtin - Postuar me: November 4, 2012 7:01 pm
Email

Endrit

tee kaam paa ne endeerr
sii zeemer <3
dhee nee fund TE DUA sii i qmendur

Qyteti: gjakov - Postuar me: November 3, 2012 10:12 am

rinna

mos bejj avantura see sdo te jeshh ii lumtur pastaj do ta marresh dikend qe dikush e ka humbur...

Qyteti: gjilan - Postuar me: September 22, 2012 1:06 pm
Email

kujtesa

Zemra zemres i ben lutje dashurija par fillon me puthje zemra femres eshte hotel kush do hyn e kush do del zemre mashkullit ehte si gur aj qe hyn nuk del kurrrr...

Qyteti: istog - Postuar me: September 13, 2012 5:46 pm
Email

agnesa

portreti yt me rri pran edhe pse afer nuk te kam me zemer te kujtoj me shpirt te dashuroj te dua loqk

Qyteti: itali - Postuar me: September 13, 2012 7:35 am
Email

albrim

te dua shpiti jem me mungon shummm sun po rri pa ty

Faqe 2 nga 73   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com