Mesazhe Puthjesh, KISS, KISSES

Puth puthje mesazhe puthjesh ne Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tirana - Postuar me: April 7, 2012 8:22 am
Email

jurgen

ko do qe ti te jesh te dua dhe prane teje do me kesh por dhe ti duhet te me duash se une sjetoj dot pa ty ....jurgen......

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 6, 2012 11:18 pm
Email

rona

kis for you

Qyteti: kaqanik - Postuar me: March 30, 2012 9:18 am
Email

sedat

A e din ti se qka asht ti mungojsh dikujt po digjem ketu po vdes po perfundoj pa ty , Te jem pa ty asht denimi me i madh per mua ,eja eja eja zemer te dua shum

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 11:03 pm
Email

mentor corleone

te puthi ne buz qe te flesh embel
te puth ne sy qe te shohesh enderr
te puthi faqen qe te ndjehesh mir
me 100000000....puthje te them nat te mir

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 11:03 pm
Email

mentor corleone

Desha te te puth ne mengjes po ti sme lejove desha te te puth ne mbremje por ti as qe me shikove kur u zgjova ne mengjes ste pava ty me le nje leter duke thene ste dua ty.

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 11:02 pm
Email

mentor corleone

Syte e mi duan fytyren tende, duart e mia lekuren tende, buzet e mia buzet e tua , hunda ime aromen tende ,veshet e mi zerin tend.Trupi im do energjine e trupit tend , dhe une te Dua ty !!

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 11:02 pm
Email

mentor corleone

Te puthi ne buze te puthi ne sy ohhh sa mir ndjehem kur jam me ty,o a e din sa shum te dua a do jesh e dashur gjith jeten me mua ? ? ?.....

Qyteti: london - Postuar me: March 26, 2012 11:02 pm
Email

mentor corleone

Zemra ime mbi zemren tende,
buzet e mija mbi buzet e tua.
Nje frymemarrje e vetme,
dy trupa te lidhur.

Qyteti: gjakova - Postuar me: March 19, 2012 4:49 pm
Email

leoniti

largimiyt i hershem shkaktoj plag te renda ne zemren time nuk ka ilaq qe do tme sheroj thojn qe koha sheron plaget por sa me teper kalon koha aq me teper me mungon te don niti

Qyteti: gjakov - Postuar me: March 1, 2012 10:14 am
Email

meli

- krejjt poOOm thoOj Oh [ Melii ] Shum paskke nDrySHu. .
. . nnCuk Hawer , skOOm nDrySHu , amOo ju qeTash kkeni ffiLLu mem njoOft mu. .

Faqe 4 nga 73   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]

Akullore.Com