SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Shkoder - Postuar me: April 4, 2016 8:40 pm
Email

Shkelqim

Ne zemren time
vure nje gur
ate pesh te dhimbjes
qe zdo ta harroj kurr
dhe pse me harrove
aq shum po me turturoje
prap vazhdoj tet them
Te dua
dhe gjothmon
do jesh ne zemer me mua.

Qyteti: Puke - Postuar me: November 20, 2014 7:39 am
Email

Rini

Mos i beso askujt,
Mos e urrej veten
Por me beso mua
qe per ty jap jeten.
Edhe pse je larg
Asgje sme pengon
Largesia na ndan
DASHURIA, na bashkon.

Qyteti: Amsterdam - Postuar me: October 31, 2014 11:03 am
Email

Vanesa

Ty te desha vetem ty pse nuk e kupton Pse mlendon gjithmon :
( te dua dhe do te te dua gjithmon

Postuar me: October 12, 2014 10:42 pm

alba

Dola ne dritare e pash ni cigare e mora ta pii e lash per dashuri

Qyteti: Shkoder - Postuar me: October 9, 2014 8:00 pm
Email

In Love

Te deshta
me refuzove
te shpreha ndjenjat e mia
me ofendove
kur une desha qe te largohem
ishe ti
ai qe u ofrove dhe me the
qe te dua pa e kuptua
Per mua ishte nje befasi
se une prisja tjeter gje nga ti
ishte e kote
sepse dashuria nuk fshihet
per asgje ne bote

Qyteti: kosove - Postuar me: August 11, 2014 3:16 pm
Email

erjona

Ka koh qe te prita por ti nuk vije ka koh qe u merzita por ti nuk e dije ka koh qe u semura une pa ty diten diten qe do te vdisja erdhe dhe me puthe ne te dy syt
Por un nuk ta falja ty ket deshmi vetem nje nje qe e deshta ishe ti ...... ♥

Postuar me: February 26, 2014 8:20 am

Iva

Pa ty jete me duket e ashper
Pa ty cdo gje me duket e vdekur
Pa ty dhe dita kurre ska mbarim
Pa ty dhe yjet nuk kane te njejtin shkelqim

Qyteti: GJAKOV - Postuar me: February 25, 2014 1:55 pm
Email

TARA

UNE HUMBA DIKE QE NUK ME DONTE TI HUMBE DIKE QE JEPTE JETEN PER TY......

Qyteti: pz - Postuar me: February 12, 2014 11:27 am
Email

tina

te dua pa mas te dua pa qellim te dua i dashur se je shpirti im <3 :*

Qyteti: kosova - Postuar me: February 2, 2014 1:50 pm
Email

erjona

Ti je syri
un jam enderra
ti je shpirti
un jom loqka
ti je loqka e shpirtit
tim
gjum te embel o engjulli im

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 1 nga 92   Tjeter »   

[ Login Staf ]