SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkupi - Postuar me: October 17, 2011 9:33 am
Email

albanerka

dashurin e vjeter un sot prap e pash vetem e shikova dha asgje si thash kaloi reth meje sikur nuk me njohi por nga syt e tij lotet i leshoi

Qyteti: peje - Postuar me: October 12, 2011 8:25 pm
Email

burim

Sikur Lulja qe rrin pa uji qashtu per ty une po vuaj : Per Egzonen

Qyteti: tirane - Postuar me: October 12, 2011 6:21 am
Email

ermal

nuk na e ni per asnj1 , se mo tmiret jemi vet, Une e ti jemi PERFECT.

Qyteti: tetova city - Postuar me: October 11, 2011 7:44 pm
Email

blerim

Nese te pyet dikush se apo don diken.Ty mendo per mua dhe thuaj askend..

Qyteti: gostivar , maqedoni - Postuar me: October 7, 2011 2:56 pm
Email

Beis

As tiger as luan,
As det as oqean,
As bota me mundime,
Nuk mundet tet ndaje nga zemra ime.

Postuar me: September 26, 2011 1:17 pm
Email

gjyljeta zenelaj

Si nje enderr magjike hyre ne jeten time me fale dashuri e ndryshove jeten time ti je engjell shpirti im je i vetmi person qe ska zavendsim

Qyteti: Prizren - Postuar me: September 25, 2011 9:49 pm
Email

Alban

Shpresa le te vdes e fundit sdua tet harroj tani pe ngushelloj veten se dita dites per ty po tretem...? (Ln)

Qyteti: drenas - Postuar me: September 20, 2011 11:40 am
Email

vala

Qyteti: pf - Postuar me: September 20, 2011 10:45 am
Email

RreZja

Rreze Rreze e kam ni Teze..
Kape T'hallusin myte Knusin...
Knusi po bertet ty OJ zemra ime po te pres!!!!!
dERI sa te Vdes...I love YOU Un ty e ti mu!!!!

Qyteti: pf - Postuar me: September 20, 2011 10:37 am
Email

RreZja

Ne jemi si Hena dhe Dielli....
Ndriqojm Boten mbar....
Jetojm ne te njejtin Qiell...
Por do te mbesim gjithon te NDAR....PSSSEE.Psh.Pulbardha

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 11 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]