SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: brazil - Postuar me: September 17, 2011 4:38 pm
Email

blerta

te dua te dua deri sa te vdese dhe kur te vdese ne ate bote te prese

Qyteti: preshev-miratoc - Postuar me: September 16, 2011 7:38 pm
Email

buli

eshte faji im epranoj qe kam gabu gjithqka ndodhi pa kujtu kerkoj falje qe te kam mashtru po prap se prap une te du

Qyteti: gjilan - Postuar me: September 7, 2011 1:18 pm
Email

gonaa

Nese t'than se t'kam tradhtu dije qe t'kan genjy po ku ta mar ate zemer e te harroj tyy...deshmitar zemren e kam se pa ty e lumtur s'jam ..

Qyteti: Pforzheim - Postuar me: September 1, 2011 6:00 am
Email

RreZja

Dimri esht i ftoft...
Vera esht e nxeht...
Dashuria esht e verber..
Qmendurija e percjell..
Engjulli im je te une pergjdoher!!!!!!

Qyteti: Pforzheim - Postuar me: September 1, 2011 5:47 am
Email

RreZja

Fluturo o Pellumb neper Bor e Shi.Fluturo permbi Vushtrri....kur te gjejsh ni Bus Pembe,aty gjindet edhe ZEMRA jeme.nga mija:KM:t'QON tfala nga madherija juaj PULBARDHA...

Qyteti: gjk - Postuar me: August 17, 2011 12:53 am
Email

bimi

nese sme ke dashur pse nuk me tregove, te gjitha qka kerkove nga une i more. nje gje sta fali kurr deri ne fundin e jetes pse gjithmon me mu qendrove ne heshtje.

Qyteti: gjakove-deutsch - Postuar me: August 17, 2011 12:43 am
Email

shkumbin

Ne detin e qet lundronte nje flet dhe aty shkruante te duuaaa per jet.

Qyteti: ferizaj - Postuar me: August 1, 2011 8:30 pm
Email

endri

ylli ne qiell po shendrit je mami im dhe dua te jesh ne shpirtin tim nena gjeja me e shtrejt diamant ka vler me shum se mami nuk ja vlen

Qyteti: tr - Postuar me: August 1, 2011 1:44 pm

eglantina

mandi te dua shum me beso te dua jeta ime ............
te dua jeta ime te dua net vertet te dua deri sa te vdes skam per te harruar jeta ime ....TE DUA PAFUND..

Qyteti: nyrnberg - Postuar me: July 23, 2011 7:10 pm
Email

gezim

nese nje dit do te rrutollohet toka une do te vdes duke thirrur emrin tend...? me kupto tani po shkrujaj me mall per ty ...!me beso nuk dua te shoh tjeter njeri...! ndoshta ty e verteta po te befason,ndoshta edh poezija ime po te pengon,ndoshta per ty egziston tjeter emer,?por e kot asht per mua se me ki hyn ne zemer...!por ti mendo e kujto fjalen te dua kurr mos e harro,mbaje si kujtim nga shpirti im,fute aty ne mesin ekujtimev tua qe i run me dashuri..!nuk e di qka te them jam shum i hutuar por ket poezi ty jam duke ta shkruar, nuk e di se si ndjehet shpirti yt,por shpirti im ndihet nje dopsi! po pyte veten a do te vjen ajo dit te bhesh nusja ime?por une prap ketu i strukur ne mesin e kater murev..!po prap pyete veten se zemra jote do tme pranon mua por prap pergjigje nga ti nuk marr por fjalet e tua po i ruaj sikur kujtimet per ty.e tasht per ne fund po ta shkruaj nje pezi une ty:-nese je ne mendime,pyte zemren tende a e don zemren time.?E kur nje deshir asht shum e thjesht te isha me ty tjeter skisha desht..! pergjigjen mos ma jep tani..!veq a don me u kan me mu ket dua ta di..!? a jam une perty i vetmi emer. tregom mos egziston dikush tjeter ne at zemer.Me fal nashta pak e teprova por me kaq me ty hala se mbarova por deri te shkrun nj tjete mbeq mir."PrInCeSsA"ime ndoshta i kam thy rregullat e shoqeris por ki hy ne zemren time, por kurr nuk dua te te hup ty nese nuk do te bahesh nusja ime prap do te jem shoqeri me ty ok

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 12 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]