SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: nyrnberg - Postuar me: July 23, 2011 7:09 pm
Email

gezim

"TE ZGJODHA TY DHE DASHURIN TENDE QE NE DITEN E PAR KUR TE PASH"
Te shikoja nga afer doren me ta prek nuk guxoja te shikoja ty ata sy nen ato vetulla te drejta,ti shikoja ato floket e zi qe te benin hyjnesh pran syve te mi,por azgje ike prap por ne mua le nje emer qe nuk munda ta harroj kurr dhe sa her qe permendej emri yt pa e ditur se perqka esht fjala une thoja ne her kam takuar ate femer dhe me kurr nuk do ta takoj ndoshta jo ate por nuk do e takoj edhe nje sikur ajo.
Ne mua le nje fytyr prej zane dhe sa her qe shihja ne pasqyr shihja fytyren tende,sa her qe njerzija flisnin per zanat e malit une thoja kam takuar nje por jo ne mal ! Dhe pas shum vitesh qe kaluan dhe mu ateher kur fillova te mendoj se duhet te bej diqka per vete ne ate kohe kur prita me se paku u shfaqe perseri,ne ate nat vere qe kurr nuk do ta harroj kujtimin e asaj nate.edhe pse se dija se cila ishe? Deri sa me zgjate doren e mu prezantove ateher kur dora jote preku doren time ateher kur shpirti im degjoi emrin tend mu ateher vendosa qe perseri te jetoja per ty ateher mu ringjall ajo ndjenja e meparshme dhe pas pak kohe filluam me vallezim dhe tashme te mbaja per dore dhe te shikoja fytyren dhe belin tend fytyren se si te shkelqente! Dhe belin se si hidhej e dridhej pa pushim te shikoja flokun tend dhe mendoja?asaj edhe floket po i vallezojn,e une i habitur as nuk dija te vallezoja e as qfar te te thoja,dhe shum shpejt erdh edhe momenti qe nuk doja te vinte kurr perseri momenti i ndarjes,ate nat kur te eshte dashur te shkoje erdhe dhe perseri me zgjate doren naten e mir me the dhe lekura e dores time ndjeu lekuren tende zeri yt shpoi zemren time ne kok me mbeti perseri kujtimi per ty e edhe un ika menjeher ne shtepi ne gjum rash duke menduar per ty.
Dhe tani perseri jemi larg njeri tjetrit e un prap po mendoj per ty dhe po e pyes veten athua do te te shoh perseri a thua jeton edhe ti per mua sikur un qe jetoj per ty.por pergjigjen nuk po mund ta gjej.
Qekjo asht qa e kam shkru dje

Qyteti: nyrnberg - Postuar me: July 23, 2011 7:06 pm
Email

gezim

edhe ne gjum une po pres

nje leter nga tyte me thuash te dua dhe te kam veq ty ndonjeher i pa shpres shikoj emailin leter nga ty po pres nese tjeter nuk dashuron pse mua nuk shkruan te me thuash se me don une ty te dua tjeter nuk shikoj vetem ty te kam vetem ty te dashuroj eprap shijo kdritaren telefoni nuk cingerron qe te me thuash te dua dhe skam tjeter ne ket bot

te lutem princesa ime mua me kupto kuptoje nje zemer qe vetm ty te do. kiss

Qyteti: nyrnberg - Postuar me: July 23, 2011 6:50 pm
Email

gezim

Qyteti: Theranda - Postuar me: July 16, 2011 5:55 am
Email

Lentchee

Te dua shpirt deri sa te vdes
Per ty e dashur gjithqka ia vlen <3
Edhe nese vdes nje gje dihe mir
Sme mbetet meraku sepse nuk isha ne vetmi <3<3

Qyteti: tirane - Postuar me: July 12, 2011 9:07 am
Email

edmond

merri stye e mi dhe veshtro merre zemren time dhe degjo puthi buzet e mia dhe kujto te dua per jete dhe mos harro.. te dua brundilda nga edi

Qyteti: shkup - Postuar me: July 10, 2011 3:40 pm
Email

Fisnik

Une te ti u dashurova qysh kur isha Bebe ti ma bajshe me sy e un lujsha me meme

Qyteti: kosovo kl, - Postuar me: July 7, 2011 10:48 am
Email

g!mm!

zgjohu zemer a je zgjuar loxoj dy fjal qe ti kam dhuruar njera e embel tjetra e ngroht je e vetmja femer qe te dua ne ket bot
te DUA

Qyteti: belgjike - Postuar me: July 1, 2011 10:10 pm
Email

anisa

te dua te dua po deshe vertetoje behu mjek dhe zemren time operoje gjaku do te mblidhet ne duart e tua dhe pastaj formohet fjala ;TE DUA:

Qyteti: belgjike - Postuar me: July 1, 2011 10:08 pm
Email

anisa

te dua te dua deri sa te vdes e sa me do mua pergjigjen e pres

Qyteti: tiran - Postuar me: June 30, 2011 8:38 pm
Email

edmond

edhe pse larg une ty te kam asnje e askush nga ty s'me ndan sepse ti je me mua si nje semer ku brenda eshte gdhendur vec nje emer:te dua brundilda nga edmond tropoja

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 13 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]