SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tiran - Postuar me: June 30, 2011 8:34 pm
Email

edmond

per ty brunilda:me jep nje shenje qe te di ku je me fal nje enderr qe te shoh si je me dergo nje puthje qe sonte te fle te dua brunilda sa do larg te te kem:te dua o zemer

Qyteti: prishtina - Postuar me: June 27, 2011 6:06 pm
Email

ermela

un xheloze?? jo.. por vetem po te pash me ndonje tjeter je i vdekur...

Qyteti: tiran - Postuar me: June 26, 2011 11:00 pm
Email

edmond

VAJZA.BRUNE.sapo hyri mesuesi ne klase beri apelin edhe tha me nxitim nag nje flet e gjith klasa sot kemi detyr me shkrim kur e pa djaloshi vajzen shkroi kopjen me nxitim dhe ja hodhi vajzes brune qe e priste me pa durim vajza brune e shqetesuar hapi kopjen me nxitim po ne te c'kishte shkruar un te dua o SHPIRTI IM.EDMOND TROPOJANI

Qyteti: amerik - Postuar me: June 18, 2011 9:00 am
Email

ernela

te duaa shummm edhe pse nuk jam afer teje por perseri te ndjej je pjes e pandarshme eshpirtit tim vetem ne vdekje mun tet harroj te lutem me fal e di ishaa gabim por skam qte bej fatii dehsti keshtuu qe kur ne jet mios jesh me muu na ndan nga inati por fajin e kisha un qe u besova pa e ditur se ti je jetaa imeee vdess per tyyy

Qyteti: fush kosova - Postuar me: June 14, 2011 6:50 pm
Email

dafinaa

dashuro te jetosh dashuroo te errnosh por mos tradhtoo

Qyteti: rahovec - Postuar me: June 11, 2011 9:02 pm

elida

ma qetsove shpirtin ate dit kur mu ktheve mendova se te humba per jet.?? po prap kisha shpresen qe dotme kthehesh e duam njeri tjetrin pa asnje dyshim dashurit e verteta kan nga nje ngaterrim . me erdhe tek mua me plot dashur me thoje ti je adshuria ime nuk mundem paty .... te dua zemerrrrrrrrrr mpuq elida

Qyteti: tetov - Postuar me: June 11, 2011 9:33 am
Email

kemal kamberi

ne nje koh isha e lumtur ne ate koh mendova se dota kem qdo her,po ja qe u genjeva pse vall ka njerz te beishur e te shkatrrojn ket jet ...
te doja ty me shum se veten , ti fala gjitha ta fala edhe mete shtrejten , ta fala buzen,ta fala syrin, ta fala zemren qe hyre pa pytur,
tash sa vite kaluam bashk per nje hiq me bere te qaj, dote vije dita kur ti ta kupton se vetem ty te dua e ateher??????
nuk dita qesht puthja nga ti e mesova,nuk dita qesht loti per ty po qaj,nuk dita qesh dashuria per ty po vuaj,sepse ti je aj qe gjitha mike mesur..
ti nuk je drita por drites i jep bardhesi, ti nuk je jeta,po une vdes pa ty....
te dua qe sa vite,por dote dua edhe me shekuj..
ty duke te pritur.

Qyteti: tiran - Postuar me: June 7, 2011 12:57 pm
Email

edmond

A E DIN SE SA TE DUA NGRIJE KOKEN LARTE PYETE ZOTIN PER MUA NE QOFTE SE NUK ME BESO LERE ZOTIN TE ME GJYKOJE TE' DUA BRUNILDA

Qyteti: Arllat - Postuar me: June 5, 2011 2:59 pm
Email

Filiz

sikur dielli sikur hena une do te jem gjithhmon ketu per ty ateher kur segziston dielli dhe hena ateher une nuk do tee jem ketuu .....!!!<

Qyteti: vlore - Postuar me: June 3, 2011 7:35 pm
Email

ana

te dua te dua dhe pse sme besone kaq shpejte me harrove qe me sme dashuron

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 14 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]