SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: rahovec - Postuar me: June 1, 2011 10:14 pm
Email

elida

ne nje koh isha e lumtur ne ate koh mendova se dota kem qdo her,po ja qe u genjeva pse vall ka njerz te beishur e te shkatrrojn ket jet ...
te doja ty me shum se veten , ti fala gjitha ta fala edhe mete shtrejten , ta fala buzen,ta fala syrin, ta fala zemren qe hyre pa pytur,
tash sa vite kaluam bashk per nje hiq me bere te qaj, dote vije dita kur ti ta kupton se vetem ty te dua e ateher??????
nuk dita qesht puthja nga ti e mesova,nuk dita qesht loti per ty po qaj,nuk dita qesh dashuria per ty po vuaj,sepse ti je aj qe gjitha mike mesur..
ti nuk je drita por drites i jep bardhesi, ti nuk je jeta,po une vdes pa ty....
te dua qe sa vite,por dote dua edhe me shekuj..
ty duke te pritur.
kaloni mir nga elidaaaaa...
me nje fjal mollat e njoma fushat e thata ndoshta ju merzita po me kaq e pata ciao per te gjith te shoqruarit e
akullore.com
ciao....

Qyteti: pej - Postuar me: May 30, 2011 6:34 pm
Email

flamur

Nese une vdes me mbulon dheu i zi mbi varrin tim do te shkruan, TE DUA VETEM TY. Thikat i pranoj, plumbat i duroj, por ndarjen me ty nuk mudem ta paramendoj Kur te vdes ado te vish? Kto kujtime ado te mi bish? Per mbi varr me mi lexu e une mbrenda me vajtu, se prej teje jam largu! se shum ty tkam dashuru Pa ty nuk mundem te rri, Pa ty jeta me behet hi, Pa ty varri nuk me pranon, Pa ty jeta nuk mjafon, se zemra ime e shkret vetum ty te don.. .

Qyteti: drenas - Postuar me: May 23, 2011 9:58 pm
Email

tina

ne vetmi kur jam afer ty ste kam tuj mendu per ty gjumi nuk me zen un rri ne mendime dhe mendoj per ty a ste vjen gjyna zemren me ma thy mir mir , kur jam me ty mos mos ,me le nvetmi zemra ime te don ty kthehu tlutem perseriiiiiiii

Postuar me: May 21, 2011 10:33 pm
Email

Donjeta

Si dielli para shiut do iki
si ylberi larg nga ti
si me murin e berlinit
lidhjes tone do i ve kufi

Tej nder tingujt e harreses
pergjithmone do te te flak
e bindur se goma e kohes
do te fshije pak e nga pak

Tej ne malin e Olimpit
do te iki une fluturim
do te zhdukem teresisht
sikur vesa ne agim

Mori fund e djeshmja e lotit
kete thashe me siguri
u betova para Zotit
si nga djalli, larg nga ti.

Me gjithe ze i fola shpirtit
flake zemren, hidhe tej
gjer ne skaj te gjithesise
syri dhembjen e rrefej

Nder kete mllef si zjarre i ferrit
me pushton lehte nje puhi
renkon buza e shkrumbuar
per oazin ne shkreti

Luftoj ndjenjen qe s'u shua
si gjykates para krimit
por pranoj se buzet e tua
me jane thembra e Akilit.

Larg prej teje thashe do iki
por nuk munda, eshte e kote
per ndjenjen qe me mposht zemren
dhe pse dua, s'e bej dot.....♥

Qyteti: tetov - Postuar me: May 21, 2011 3:05 pm
Email

armina

tetovarja

Qyteti: kumanove - Postuar me: May 20, 2011 8:28 am
Email

L0oqkaa

Tee Duaa asnjehere moss harro edhee psee aferr zemress kee njee tieter te lutmm ndonjehere te me kujtosh..
te pengojj por te preemtojj se doo te harrojj vetemm atehere kur gjatee stiness se veres boraa token do taa mbulojj...<3<3lowee<3<3

Qyteti: kumanove - Postuar me: May 20, 2011 8:25 am
Email

L0oqkaa

sii xhelozee ty mee shikoon qaa bojj unee tyy mee kopjonnn por kott e kii see ai mu MdooN....<3<3LOWE<3<3

Qyteti: prishtina - Postuar me: May 11, 2011 5:38 pm
Email

suzana

me vjen keq qe nuk ju kam fal dashuri te ngrohte por do te ju dua pergjithmon dhe do te jeni gjithmon ne zemren time

Qyteti: tiran - Postuar me: May 11, 2011 5:13 pm
Email

lola

nk te dua me spse me tradhtove e dua tjetrin se ti kurr sme dashurove .lola

Qyteti: mitrovic - Postuar me: May 11, 2011 9:43 am
Email

liberta

nese une vdes mbaje nje kujtim vajzes qe te lind leja emrin tim nese s'te pelqen apo diqka tjeter te kerkoj falje leja ndonje tjeter

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 15 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]