SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkoder - Postuar me: May 10, 2011 3:33 pm
Email

bessy

nese per boten sje asgje

je gjithe bota per dike ..

Qyteti: shkoder - Postuar me: May 10, 2011 3:32 pm
Email

bessy

nese per boten sje asgje

je gjithe bota per dike ..

Qyteti: gjilan - Postuar me: May 9, 2011 9:47 am
Email

blerina

Qyteti: milano - Postuar me: May 7, 2011 8:13 pm
Email

safeti_it

sa nat e bukur
sa nat e qet
sa mall ka per ty ky shpirti shkret
sa dhimbje ka kjo zemer kur ty ste ka pran
sa lot kam ne sy kur pran teje sjam
sikur ta kishe dit se sa te dua ty zdote kishe pas aspak gjum ne sy
goja me esht ngri ma smundem te flas athua nje dit do jem me ty bashk
tme hiqet ky mall dhe te jem i qet
se vetem ne duart e tua enderroj te bdes.

Qyteti: milano - Postuar me: May 7, 2011 8:08 pm
Email

safeti_it

Jetoj dhe vuaj ne nje qytet te huaj pa dashuri un po vdes por ne boten tjeter do te pres tani ne perfundim cili je ti fati im mbaje ket fjal si kuijtim shum me mungon po ku je o shpirti im se pa ty skam sherim

Qyteti: drenas - Postuar me: May 5, 2011 2:21 pm
Email

locaa

qka humbe mose kerko qke ne dor mose lesho
Engjujt jan te njejt por ti ke dallim ata jan te zotit ti je engjulli im

Qyteti: drenas - Postuar me: May 5, 2011 2:20 pm
Email

locaa

e kam dashur dikand do ta dua dikand por kurr kerkand si dikur dikand

Qyteti: gjilan - Postuar me: May 2, 2011 10:03 am
Email

shkelqim krasniqi

niher njeriu dashuron niher njeriu vet gabon rruget tona tash te ndara ti dashuri me ishe e para mendova se e gjeta fatin e jetes po ja bera varrin vetes

Qyteti: Prishtin - Postuar me: April 23, 2011 9:34 pm

Fisnik

E mallkoj diten qe te pash e mallkoj shikimin qe ta dhash e mallkoj buzqeshjen qe ta dhurova e mallkoj veten qe ne ty u dashurova...

Qyteti: genev - Postuar me: April 22, 2011 11:37 pm
Email

fitore

ku mbeten endrrat qe i patem un dhe ti.............

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 16 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]