SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: pej - Postuar me: April 20, 2011 3:52 pm
Email

nora

hyre ne zemren time ku askush ska mundur dot ma zgjove endrren me te bukur ne bot te krahasova me yjet por me nje ndryshim ata ishin ne qjell e ti ne shpirtin tim...

Qyteti: durres - Postuar me: April 16, 2011 11:53 pm

vogelushja

Flm qe qendron pran meje ne cdo moment,qe me fal castet me magjike te jetes time,ti me fal lumturi,dashuri dhe gezim pafund.te dua shum lepurushi im.te adhuroj zemer...jeta ime pa ty sdo kishte kuptim

Qyteti: terpeza - Postuar me: April 13, 2011 8:12 am
Email

tina terpeza

te dua te dua deri sa te vdes po ti ke hi nzemer e te kam mbyll me dry qelsi me ka humbur ti ke met aty

Qyteti: prishtina - Postuar me: April 12, 2011 5:13 pm
Email

adelina

sante bahem gjarper trupin tend qe ta rrethekoja gjdo vajz qe te afrohet un po ta ngacmoj dhe me goj do ekafshoja kurse me gjuh do ta helmoja sepse ti me don dhe un te doja..?

Qyteti: tirana - Postuar me: April 9, 2011 3:42 pm
Email

elion

Ti vdes per mu un vdes per ty e kujt i plas qe vdesim te dy...

Qyteti: shkup - Postuar me: April 8, 2011 4:16 pm
Email

hana

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 4, 2011 8:12 am
Email

sofija

o zot me beson dy zemra i bashkon dy lule mos i thaj dy zemra mos i ndaj nga sofija

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 3, 2011 2:58 pm
Email

lirjna

Qyteti: brezne - Postuar me: March 17, 2011 6:14 am
Email

arta

Si po ndijesh sonte kur afer sme ke ,si po ndijesh sonte kur mua sme she,si te rrin te qeta ato buzet tua ,si te duron zemra,pa me then te dua.

Qyteti: brezne - Postuar me: March 17, 2011 6:12 am
Email

arta

nese prej meje mendja ste iqet nese per mua zemra te digjet ate afrohu e pritm pak mua do te vij ngadal do te them te dua.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 17 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]