SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Burrel - Postuar me: March 15, 2011 11:51 am

Shakira

Qyteti: therand - Postuar me: March 14, 2011 3:02 pm

elmaa

Dashurin dhe termetin nuk e ndal askush kete ta kesh me dije sa se ndalem un pa tyee!!

Qyteti: Kukes - Postuar me: March 12, 2011 6:33 am

Mira

Zgjohu shpirt apo je zgjuar shum puthje ti kam derguar sa te mir sa te ngrohta un te dua me shum se e gjith bota te puc shum dhe pse je larg

Qyteti: bukosh - Postuar me: March 10, 2011 6:17 pm
Email

vegeta

un si nje vajz e vogel te desha si e marr por ti nuk me deshe mua ti tani je me tjetren e un te mendoj vetem ty as sikur askush to mos ishtr

Qyteti: bukuresht - Postuar me: March 10, 2011 6:13 pm
Email

veega

sa yje naten ndrqiojn por ti je dria ime
ty te dua me shum se jeten time
tre dua shum ti nuk me beson jeta ime pa ty nuk shkon sa sneka jan un ty te dua sa tona jan un ty te dua pom jeta ime te do ty

Qyteti: Mitilin.gr - Postuar me: March 10, 2011 3:25 pm
Email

Genti

Nje zemr e plagosur me pasoja dashurije nuk sherohet kjo i detikohet te fejuars sime lies te dua jate e g....

Qyteti: Gjakov - Postuar me: March 4, 2011 6:05 pm
Email

Donesa

Shkurt e shqip te du. Po spo di met kallxu, qata qe e kam ne zemer spo di qysh me ta spjegu. I Love You !

Qyteti: Mitrowica - Postuar me: March 3, 2011 12:57 pm
Email

Minalisa

Me thuaj zemer se sa me do
Mos me thuaj ejotja nuk ja me
Puthja Jon esht simbol i dashuris
Loti Jon esht wirtyt i tradhtis
..

Eja idashur me trego sa me do
Mos me ler se bashku me wetmin
Je ipari mashkull qe i ofrowa dashurina
Me thuaj te duaa
Me ler te puth buzt e tua
Nuk edi a me do
Nuk edi a me mendon
Por edi se kur te kam afer
Zemra me shpejton
TANNII
Mos me le ne kete humner
eja me mer sa me ke afer
kur te largohem me kerko
Kur te qaj me dashuro
Kur te dua mos mu largo
...

Do te mendoj per ty qdo nat
Do te mendoj puthjen epar qe ndodhi at nat
Do te kujtoj buzqeshjen tende
Do te endrroj qdo moment te jetes ..

Te dua wall a te intereson ?!
Te dashuroj por pse kshtut me mundon !?
Nuk dua te me puthesh
dhe prap te largohesh
Duaa te te kem afer
sa esht hen e diell
duaa te te puth
prej tok gjer me qiell

Qyteti: prishtin - Postuar me: March 2, 2011 5:00 pm
Email

engji

Sa shpejt ndryshojne njerezit
nga te mire ne te keq
Sa shpejt ndryshojme ne
dhe snjohim dashurine e vertete
sa shpejt sa shpejt
por dhimbja mbetet perjete.

Qyteti: ferizaj - Postuar me: March 1, 2011 11:13 pm
Email

nikii

toka zez guri bardh me ty fillova dashurin e par te dua pa kufij te dua me zemer prej sodit muj met thirr zemer

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 18 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]