SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tirane - Postuar me: March 1, 2011 1:47 pm
Email

landi

kur te njoha ty
njhoha dashurin
e paster si qjelli
pa asnje vransire

erdhe ne zemren time
pa me pyetur mua
me dhe disa caste lumturie
me pas u zhduke pa len gjurm
mos vall dashuria ime
nuk ishte e sinqert
ike nga kjo bot
duke me len te shkret

poet nuk jam
ndoshta me ikjen tende
edhe mund te behem
te mendoj dhe tkujtoj
gjithmon
shum koh ka kaluar
asgje nuk di me per ty
ti vajz nga gjakova
qe erdhe ne zemren time
e lendove

Qyteti: philly - Postuar me: February 25, 2011 2:24 pm
Email

leo

MU NXEH ZEMRA
MU BE VULLKAN
PO QAN SHPIRTI SE STE KAM PRANE
TI ME FRYMEZON
DHE NJE NJE BOTE TJETER ME CON
NE ATE BOTE QE SE NJEH NJERI
POR VETEM UNE DHE TI...

PER ENGJELLIN TIM....BY LEO

Qyteti: fier - Postuar me: February 6, 2011 3:57 pm
Email

armela

SYTE SI AKULLI NE JANAR.LOTET SI DY MARGARITAR.BUKURIA JOTE SKA FUND POR DASHURIA IME TENDEN E MUND..................................I LOVE YOU................

Qyteti: fier - Postuar me: February 6, 2011 3:52 pm
Email

armela

NE REREN E LAGUR PO ECNIM TE DY TE PYETA SE SA ME DOJE,TI KTHEVE SYTE NGA DETI DHE NUK ME FOLE...

Qyteti: podujev - Postuar me: February 6, 2011 7:52 am
Email

tuku

mos me thuaj mirdita mos me thuaj si je vetem kur te vdes ma hedh nje gurusht dhe

Qyteti: Presheva - Postuar me: January 31, 2011 5:48 am
Email

Leon

Qyteti: zgatar - Postuar me: January 29, 2011 8:05 pm
Email

fitim

Qyteti: kumanov - Postuar me: July 14, 2010 12:04 am
Email

melika

hajt hajt o idiot mos hec rruges si rovot mos u ban se je dicka se ke me mbet pa asnja

Qyteti: tirane - Postuar me: July 13, 2010 10:03 pm

viola

faleminderit qe i ben ditet emia te mrekullushme....tedu a dhe do te dua

Qyteti: prishtin - Postuar me: July 8, 2010 10:54 pm
Email

edona

Erresir gjithkund erresir dhe heshtje monotone i friksohem zbraztires e cila flijon zemeren time ajo lindi ku linde edhe ti i jep vetes shpres se me don por ti nuk je askund ti je zdhukur nga jeta ime duke len pas gjurm te zbehta te dashuris se kaluar une per ty mbeta vetem nje voglushe qe dikur te vinte keq ndersa tash jo i jepa vetes shpres se me don por ti nuk je askund ti je zhdukur nga jeta ime duke len pas zhurm te zbehta te dashuris se kaluar I VETMI DJAL ME SY E BUZQESHJE TE BUKUR JE TI PER MUAA

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 19 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]