SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: malishev - Postuar me: May 15, 2010 12:37 pm
Email

biti per valen

te du mos harro te prita me beso te gjitha per ty i lash por ku je ti tash pse me le kaq shum te vuai pse shkon te nje i huai kur e ke njeriun qe te don dhe vetem per ty mendon te don shum biti

Qyteti: malishev - Postuar me: May 15, 2010 12:01 pm
Email

biti per valen

me zemer dhe vullnet zemra 2 fjal po i flet ato fjal ti tregoi dhe ditlindjen me shpirt oi vale ta uroi TE DUA SHUM CIAO BITI

Qyteti: lipjan - Postuar me: May 12, 2010 10:03 pm
Email

lila

nese vdes un nga duart e tua duke me dal shpirti do te them te dua ne zemer me qello me shiko ne sy thiken mos e ngul thell sepse aty te kom ty

Qyteti: gjk - Postuar me: May 10, 2010 3:49 pm
Email

agnesa

kur te kesh ko lexoje ket leter po ta shkruaj ty se te dua teper gjdo minut te jetes po te kujtoj ne zemer tekom me beso te dua shum mos harro

Postuar me: May 6, 2010 1:00 pm
Email

Tina

E kam emrin tan si tatu ne zemren tem,aty ka mu kan deri sa te jet gjall shpirti jemm...?

Qyteti: gjakove - Postuar me: May 6, 2010 10:48 am
Email

anna

Dashuria ska kufij pa pritur vien...si nje rrufe si lum i shpejt ajo te rremben....

Qyteti: klina - Postuar me: May 4, 2010 7:23 pm
Email

jeta

si te jetoj jeten e humbur si te dua veten kur sjam e lumtur si te du ty kur ti nuk mendon fare per mua si mund ta le zemren ne duar tua si te ndjej jeten e te mos jetoj si mund te pushoj zemre qe shum te dashuron

Qyteti: prizreni bukur - Postuar me: May 2, 2010 11:01 pm
Email

beli

nese mendon tani per muamerr nje yell dhe shkruaj te dua,naten shkrimin tend dota lexoj,dhe do te kthej pergjegje vetem per ty mendoj

Qyteti: durres - Postuar me: May 1, 2010 12:06 pm
Email

kitty xhoi

per nje shtrengim dore... nje puthje ne balle... per ato buz te embla... kam kaq shume mall... per nje zjarr te ndezur... per dy syt e bukur... per shpirtin tend... qe me bon te lumtur...kam mall per nje zemer... kam mall per ty... te lutem kthehy ... te jemi te dy...me mungon neteve... se vetm jam... me mungon ti shpirt...se ty pran ste kam... sa keq qe mbetem... e loti nk pushon... ti je sherimi.. qe zemren time e sheron... <3

Qyteti: Korce - Postuar me: April 27, 2010 5:01 pm
Email

Enkelejda

SiU takuam ashtu si rastesisht,dhe rastesisht u ndame.Nuk e di se si rastesisht,vec rastesisht ne dashuri rame.Tani po pres rastesisht te te shoh,rastesisht te te gjej perseri.Se ndoshta nuk ndahemi,ndoshta s'ka rastesi.Po ndoshta dhe gabohem.Dasuria jone qe rastesi.Ashtu si ne kete jete.Rastesi qeme un dhe ti.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 24 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]