SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: tetova - Postuar me: April 27, 2010 2:23 pm
Email

Alen

U semura nga zemra dhe duhet te beja nje operacion te veshtire vetem pas shume kohe munda te dal nga spitali dhe te shkoja tek dashuria ime e vetme! Hyra ne shtepine e saj. Pashe ne te gjitha dhomat por nuk e gjeta ne asnje vend...hyra ne dhomen e saj dhe mbi komodine gjeta nje bilete ne te cilen shkruhej: JAM I GEZUAR QE ZEMRA IME ESHTE BRENDA TEJE!...by Alain

Qyteti: tetova - Postuar me: April 27, 2010 2:21 pm
Email

alen

Edhe zogjte e qiellit ndaluan, kur...pane syte e tu...dhe, ne nje hapesire pezull ne kohe...harruan te fluturojne!...by Alain

Qyteti: tetova - Postuar me: April 27, 2010 2:21 pm
Email

Alen

Qyteti: therand - Postuar me: April 26, 2010 2:44 pm
Email

alba

Qyteti: Gjilan - Postuar me: April 21, 2010 6:41 pm
Email

Arjetaaaaa...

Nje dit Perndija Nga Larg Me shikonte DHe Pa Se Zemres Time Diqka I Mungonte Prandaj Rreth Vetes Gjith Engjujt I Mblodhii Dhee Per Zemren Time Ty Te Zgjodhii....

Qyteti: hajvali - Postuar me: April 20, 2010 2:05 pm
Email

ku mbete ti zemer ke humbur dhe je tretur do te me vrasesh mua dhe do te vrasesh veten:mere zemren time mbyte me duart e tua se un do te vdes pa te thene te dua...

Qyteti: Akullore - Postuar me: April 19, 2010 3:55 pm
Email

Administrator

Qyteti: pr - Postuar me: April 17, 2010 9:31 pm
Email

alma

un dhe ti te dashuruar ai ajo te lumturar shpresoj se kjo dashuri nuk perfundon sa valet e detit sa her qe shkrepon mirpo ket dashuri e kam me te vertet mos harro zemren qe te deshti vertet......

Qyteti: pr - Postuar me: April 17, 2010 9:24 pm
Email

alma

dora shkruan zemra dikton letren ktheje nese me don.........

Qyteti: therand - Postuar me: April 15, 2010 6:53 pm
Email

nitushja

jeta asht jet duhet ta jetosh por jeten duhet edhe ta respektosh

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 26 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]