SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: ok - Postuar me: April 15, 2010 3:20 pm
Email

ok

o j zemer e shpirt oj loqa jeme llukumi im do te dua ty deri sa te vdes

Qyteti: tirane - Postuar me: April 15, 2010 12:36 pm
Email

xhunejd

dashuria qe lind ne bangat e nje klse eshte me e bukur se guret e nje unaze....
ne reren e lagur fsheva nje kujtim ne te ishte shkruar te dua shpirti im.....
me guaskat qe me solli deti emri yt formuar mbeti dhe poshte germave te tua shkrova fjalen te dua....

Qyteti: Prishtine - Postuar me: April 13, 2010 9:23 pm
Email

lola

Nese bota do te shuhej kjo ska rendesi se dashuria do te mbetej dhe bota ime do te ishe ti....

Qyteti: Shkupi - Postuar me: April 10, 2010 9:08 pm
Email

mimoo

Te Dua Me Don, Te Kujtoj Me Kujton, Te Kam Ne Zemer Ne Zemer Me Ke, Por e Keqja Eshte Qe Larg Meje Je...

Qyteti: prizren - Postuar me: April 9, 2010 8:17 am
Email

shpetiiii

Kam mall ne zemer kam lote ne sy kam dhimbje ne shpirt qe afer zemer ste kam ty --------ciaoo pershendetje nga shpeti--------

Qyteti: Essen,Gjermani - Postuar me: April 5, 2010 1:18 pm
Email

Arjeta Gashi

Ndoshta kisha frike te puthja buzet e tua,dhe dridhesha e tera prane fjales,Te Dua,por tani e kuptoj qe kam nevoje per ty,si njeriu i verber qe kerkon sy...

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 2, 2010 6:10 pm
Email

arta

kopjen teme ki me kerku po von ka me tu kujtu origjinalen e pate po zdita me e dashuru.....

Qyteti: Skenderaj - Postuar me: April 1, 2010 4:40 pm
Email

Gentiana

Heret e kuptova se sa te dua
s\'u pajtova me faktin qe sje me mua
heret e kuptova se sa e shkret,
sa e gjat pa ty kjo jet,
si nje i harruar betim
Pa ty s\'pati as nje gezim,
edhe henen edhe djellin mi kane shuar
ata qe prej meje te kan larguar
Me ke lenduar,
me ke verbuar,
por as nje here s\'te kam harruar,
Edhe 1000 vjet te jetoj
tjeter sdo te dashuroj

Qyteti: Skenderaj - Postuar me: April 1, 2010 4:40 pm
Email

Gentiana

Kujt ti them se ty ...te dua?
Ti them Detit s\'me degjon..
Ti them Henes s\'me veshtron...
Ti them Zogjve s\'me kuptojn...
Ti them Femijeve do qeshin me mua...
Po kujt, kujt ti them se ty... Te dua?


Dua ta fali malin,
po te tremb lartesia,
dua te fali detin,
por te tremb thellsia,
dua ta fali zemren,
po te qmend dashuria,
dua ta fali nje loder,
qe te luash me ta,
e jo me ndjenjat e mia.

Qyteti: Skenderaj - Postuar me: April 1, 2010 4:39 pm
Email

Gentiana

Derisa isha e vetmuar
me vuajtje e lot ne sy
te takova rastesisht
dhe krijova ndenja per ty

mirpo ne zemren tende
menjehere mu mbyll porta
kur veq ndenjat e mia
u bene shum te forta

skisha force qe te tregoj
dhe e mbajta ne fshehtesi
mendova se kjo do te hidheroj
dhe do te mbes prap me lot ne sy

te endrrova per qdo nate
qdo dite ne mendje ty te kisha
nata sme jepte qetesi
me mendime ne ty isha

ku je tani qe ste shoh
thua se nuk ka mundesi
nese kjo eshte e vertete
ok ok ska rendesi

vjen dita kur te shprehi ty
kete te mjere dashuri
mirpo qfare pergjigje marr
qe me le perjet me lot ne sy

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 27 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]