SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: gjakova - Postuar me: March 19, 2010 9:36 pm
Email

i huaj

U largova prej teje ... si te ma ngulnin thiken ..u ktheve prap dhe sme le te lumtur..kur gjeta tjtrin qe se dua ..erdha te ti e te thash te dua ...ndoshta ndonjher tradhton por ia vlen te dashurit ti tregosh...po qfar ndodhi asgje ndonjher sakrficat jan te panevojshme ... rrezikova dashurin e tjetrit dhe e bera te vuaj tash kur kerkoj falje ska kuptim zemra imee skupton asgjee pse ndodh kjo a ia vlen .per ty zemer e thyer qe po lendohem qe psiqikisht po mashtrohem ...sju dua skam deshir e vetmja gje qe dua esht te jem e lir!...

Qyteti: pz - Postuar me: March 19, 2010 9:27 pm
Email

LinaKushtrim

te dua,me don,nje shtyll na pengon,mundet me na nda perjet veq varri i shkret.
Te dua shpirt,pse nuk po e lejojn dashurin ton?pse te tjeret po na ndajn?kur ne sjetojm pa njeri-tjetrin,pse?

Qyteti: dragash - Postuar me: March 18, 2010 7:38 pm
Email

gentiana dhe arbresha

ti je jeta jem ti je shpresa qe me mban gjall ti je endrra qe shikoj qdo nat pa ty kjo jet ska per mu kuptim..te lutem i dashur ktheje sms tim.te dua pa fundimisht nese e lexon e kupton sa te dashuroj je i vetmi person per te cili menja mshkon te lutem mos me len te pres eja sonte i dashur me thuaj se per ty un vdess..A

Qyteti: prizren - Postuar me: March 10, 2010 10:13 am

besa dielli

Qyteti: vlor - Postuar me: March 6, 2010 7:05 pm
Email

marko vl

nje her nje cop yll dhe nje cop akull ran ne dashuri duheshin keta te dy sa nuk duhej njeri ,por ce do keta te dy nuk takoheshin dot se ylli ishte i nxeht dhe akulli i ftoht ,por nje dit tundimi ju beri ball ylli u ul posht dhe akulli u ngjit lart dhe pas kesaj dashurije ae dini cfar mbeti nje cop yll ne det dhe nje emer ne zemren time perjet .naten te

Qyteti: lushnje - Postuar me: March 1, 2010 6:39 pm
Email

anxhela

nese e ,ban kete sms me do
nese e fshin me adhuron
po qe se e lexon nuk mundesh pa mua
nese sma kthen me simpatizon
po ma ktheve me dashuron
cfar do te besh tani ?...

Qyteti: kruje - Postuar me: March 1, 2010 2:41 am
Email

eduart

TE DASHUROSH ESHTE DICKA E BUKUR, POR TE TE DASHUROJNE ESHTE DICKA E MREKULLUESHME

Qyteti: gjakov - Postuar me: February 27, 2010 10:58 am
Email

xoni

ubone katile e pa meshir ne takim te fundit me tha lamtumir un se prita zemer shpinen me ma kthy por aj zoti madh ka met denu tyyyy:

Qyteti: gjakov - Postuar me: February 27, 2010 10:56 am
Email

xoni

dashuria filloj me vuajtje nbaroj vendin e takimit me mall e kujtoj i kujtoj i kujtoj une ata puthje ti qe mi dhe me dy fjal zemer te dua me the

Qyteti: tirane - Postuar me: February 25, 2010 6:13 pm

aaaa

he pse sme deshe une te dua dhe pse me urren je per mua dhe pse me thua un cmendem pas teje je gjith cdua dhe asgje pervec teje

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 29 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]