SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Shkoder. - Postuar me: November 15, 2012 10:01 am

Zemra e perlotur

Ne enderr mbrem nje engjell mu afrua.me puthi ne buz e me tha te dua.un e pyeta kush je ti.ti mu pergjigje me emrin dashuri

Postuar me: November 15, 2012 9:33 am

Zemra e perlotur

Buza md dridhet si e marr.per buzet e tua madhi e ka marr.trupi dridhet nje fjal se thot.pa ty zemer trupi im ka ftoht.shpirti iku se di ku shkoj shpirtin tend ka dal te kerkoj.un ne heshtje rri e qaj se te dua nuk kam faj.

Qyteti: klin - Postuar me: November 14, 2012 10:46 pm
Email

dita

Smuj me pa as un dit t'bardha nese syri yt s'sheh drit,nese per ty perendon dielli as per mu ska ma pse lind.nuk pot lutena me mu kthy po s'di pse kurr smujta met harru edhe nese qetash vdes veq deshta met than edhe niher shum te DUA..

Qyteti: Drenica - Postuar me: November 14, 2012 9:49 am
Email

Bossi.V&E

Merre Buzen time dhe puthe leht qe te shijoj BuzeN tende te embel si Sherbet.
Merre Trupin tim e puthe ngadal,
Me prek gjithkah dhe mi thuaj disa fjal.
Pusho Trupin tend tek un te ndjejm ket knaqsi si e kemi ne te dy,duke ber DASHURI:
Te tretmi ne Shtrat dhe te digjem si Qiri ta ndriqojm ket Jet ta mbushum plot LUMTURI.Ooo PLLUMBARDHI im sa shum TE DUA ty!!!

Qyteti: tirane - Postuar me: November 12, 2012 1:28 pm
Email

ermonela

edhe ishe edhe je,edhe sot edhe dje,edhe neser padyshim,ti do jesh shpirti im.

Qyteti: genova - Postuar me: November 7, 2012 7:25 pm
Email

edi bajrami

larg teje po rri, jo smund ta besoj buzet e tua si harroj

Qyteti: gjakova - Postuar me: October 24, 2012 10:14 pm
Email

santea

ne ket nat te qet per ty po mendoj. dua te tkem pran dhe te ledhatoj. ti harrojm krejt hallet siq thot dashurija dhe ne zemrat tona tmbreteroi lumturija

Qyteti: prishtin - Postuar me: October 11, 2012 11:06 pm
Email

saranda

pse esht keshtu kjo jet pse te jetoj pa ty kur te dua vertet si mund te jetoj jetoj pa ty ku gjdo gje u shkatrru qka pat ajo me shum se un qe ne te je dashuruar a thu ka zot e nje dit do te gjykoj te gjitha ato qe mi bere edhe ty te denoj pet ty axxi

Qyteti: prishtin - Postuar me: October 4, 2012 10:43 pm
Email

faruk haliti

nje dit kur te zgjohesh mos laj syt melot se dikush dote tree goj se menuk jam neket bot poti mos epyt si vdiqa pyte si je tova sime shkuan dite paty si ikalova ah sadote doja te isha nje lot te lindja ne embel siren esyrit tan te rresqas mbi faqet etua te buta pastaj te vdes mbi zjarrin eda shuris qe ti eke ne buz

Qyteti: Drenica - Postuar me: October 4, 2012 10:49 am
Email

V&E Bossi

E kam nji ZEMER.
E kam nji DASHNI.
Aq fell ne Zemer me ka hi vetem un jam kah e ndjej ket Lumturi.
FLM oj Perendi si e ke sjell ne ket BOT ket Bukuri.
ZEMER te kam Jet,te kam Frymarrje,te kam Grip,qe me ke hi ne gjdo pjes te Trupit tim.
Te Dua shuuum oj PULBARDHA ime.
Te Dua shum oj Drenusha e Shpirtit tim!!!Psh.Pllumbardhi.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 3 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]