SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: klina - Postuar me: February 24, 2010 5:17 pm
Email

Bujar Veselaj

Mua sme vrau plumbi por me vrau dashuria tani jetoj i lumtur por jo si gjith rinia.Zoti kur me fsli mua me denoj ma dha urdherin e jetes pa fat te jetoj.

Qyteti: Tirane - Postuar me: February 17, 2010 3:52 pm
Email

klevis

Te dergoj nje lum me perqafime...Te dergoj nje det me perkedhelje...Te dergoj nje oqean me puthje...Te dergoj dhe nje komerdare qe mos te mbytesh ne dashurin time sepse kaq shum te dua....

Qyteti: tirona - Postuar me: February 17, 2010 11:53 am
Email

donushe

e bukur esht jeta e bukur rinia por me e bukur esht dashuria se ne te gjendet nje jet ndryshe nga femijrija

Qyteti: tirona - Postuar me: February 17, 2010 11:50 am
Email

donushee

kur isha e vogel me thonin se kisha dy sy per te par dhe nje zemer per te jetuar por kur u rrita kuptova se zemra ishe per tu dashuruar

Qyteti: Prizren - Postuar me: February 14, 2010 10:06 pm
Email

Shpend Berisha

Jemi si dy ylla qe ndiqojn po me larg se ne esht nje yll kryesor qe nuk shihet a din shka gjindet ne ate yll...... normal dashurija jon .

Qyteti: prishtin - Postuar me: February 13, 2010 7:45 pm

gonii

Jemi larg me kilometra zemerat afer as me milimetra

Qyteti: SuhareKa - Postuar me: February 12, 2010 1:54 pm

FisniKi

Qyteti: SuhareKa - Postuar me: February 12, 2010 1:52 pm

FisniKi

E di kur do me vije vdekja e perjetsisht do bie n'erresir? qastin kur te me thuash -Ika lamtumir!...

Qyteti: SuhareKa - Postuar me: February 12, 2010 1:44 pm

FisniKi

Me jep zemren tende qe te dashuroj siq e meriton

Qyteti: SuhareKa - Postuar me: February 12, 2010 1:43 pm

FisniKi

Sa me shume dashuri te dhurosh ne kete jete aq me shume dashuri do te gjesh

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 30 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]