SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkup - Postuar me: December 25, 2009 8:30 am
Email

justin glumo

dashuria pa puthje si mobili pa mbushje dashuria pa sex si cigarja pa shkreps

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: December 24, 2009 2:04 pm

Qyteti: struge - Postuar me: December 24, 2009 9:25 am
Email

isan

nese un te le ty ate her mendohe se jeta ime ka mar fund

Qyteti: durres - Postuar me: December 23, 2009 6:20 pm
Email

diana

dashuria eshte si lulja ne gremin te cilen e merr ai qe ka guxim

Qyteti: padova - Postuar me: December 23, 2009 1:48 pm
Email

lindy

shpirt zemer kjo leter esht vet per tye....te them qe te dua shum ti je jeta ime une pa ty nuk mund te jetoj...stinet nuk jan 4 por 5 ce njerin gjdo nje e ka ne zemer esht stina e dashuris edhe ajo nuk ka per te vdek asnjer ne gjdo zemer...dashuria zemer esht arma me e fort ne bot(de te kuptosh po ta lexosh)4 you αγάπη(shpirt)

Qyteti: shkup - Postuar me: December 23, 2009 7:40 am

besa

Ndoshta eshte budallallek te qash per dike por eshte e mrekullueshme te mendosh se lotet mund te thone ate qe fjalet se thone dot kurr.

Qyteti: shkup - Postuar me: December 23, 2009 7:38 am

mia

Dikush dikund e kerkon buzeqeshjen tende dhe ne te gjen shkak per te jetuar prandaj perkujtohu se dikush te don dhe eshte i gezuar qe ti egziston.

Qyteti: shkup - Postuar me: December 23, 2009 7:37 am

drita

Endrra eshte jete jeta dashuri ku brenda saj jemi une dhe ti,jeten ta jetojm ashtu sic deshirojm se vitet ikin shpejt e nuk e dime ku shkojne.

Qyteti: shkup - Postuar me: December 23, 2009 7:35 am

BESA

Dua te harroj por perseri me shfaqesh a duhet ne jete une te vuaj qe ti te kenaqesh,pse te gezon ne jete kur une dhimbje ndjej nese nuk me don te pakten mos me urrej.

Qyteti: shkup - Postuar me: December 23, 2009 7:33 am

besa

Nese me therret vdekja a vjen ti me mua a do tme thuash edhe ne boten tjeter ENDE TE DUA, a do te kem ty edhe nese vdes, thuaj me gjith zemer do vij BESA BESE.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 31 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]