SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkup - Postuar me: December 19, 2009 7:03 pm
Email

drita

Jeta eshte e tille edhe pse sna pelqen sot dashurojm neser kthehemi dhe urrejm, ndonjehere dhe vuajm por edhe kjo kalon se nje jete pa brenga askush se jeton..

Qyteti: shkup - Postuar me: December 19, 2009 7:01 pm
Email

drita

Ne syt e mi je vetem ti ne shpirtin tim e vetmja dashuri, ne zemren time shigjete e gdhendurne mendjen time fiksim i cmendur..

Qyteti: struge - Postuar me: December 19, 2009 5:34 pm
Email

isan

NESE ME LE LERME DITEN QE BIEN SHI QE MOS QAJ VET ???

Qyteti: struge - Postuar me: December 19, 2009 5:32 pm
Email

isan

NESE DASHURIA ESHTE DROGA ATEHER UNE JAM NAKOMANI MA I MADH (l)

Qyteti: Ferizaj - Postuar me: December 18, 2009 4:10 pm

Qyteti: prishtin - Postuar me: December 18, 2009 2:37 am
Email

linda

ahh..dikur isha ne vetmi duke kerkuar nje dashuri ate dashuri kurr sun e takova dej erdha ajo dita qe ne syt e tu e zbulova qe fr iduhur per mu..:d

Qyteti: lipjan - Postuar me: December 17, 2009 2:04 am
Email

kaltrina

te dua o engjell mehde beso se ti je jeta ime te dua deri ne funDD

Qyteti: prizeren - Postuar me: December 15, 2009 8:04 am
Email

dug!

Sa shume lot derdha per ty dhe mendowa se me nukm kom me tu kthy po dashuria memadhe per ty na beri bashke mu edhe ty D

Qyteti: Tirane - Postuar me: December 14, 2009 3:36 pm

S (^_^)

Nje mbremje pa ty, eshte nje mbremje pa jete, e vyer dhe e shkrete...nje mbremja pa ty eshte vetmi, se me mungon pa kufi...

Qyteti: gjilani - Postuar me: December 13, 2009 11:06 pm
Email

ermira

duhani demton shendeti dhe humb jet por me se shumti e pin rinija sepse i myti dashnija

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 33 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]