SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: nga peja - Postuar me: December 6, 2009 1:09 am

nina

Qyteti: Preshev - Postuar me: December 4, 2009 2:49 pm
Email

GENTI

TE DUA,TE DUA,DERI SA TE VDES POR TI A ME DOO

Qyteti: drenas - Postuar me: December 4, 2009 11:09 am
Email

leutrim

si kur te isha zog te fluturoja ne qjell do ta maroja nje shtepi do te rrinim veq ne dy

Qyteti: Tirane - Postuar me: December 2, 2009 8:33 am
Email

BENI

Nje nate e erret nuk paska mbarim me mungon shum ti o shpirti i qdo ore e minut veq ty te kujtoj nje zot e din sa shume te dua dhe te dashuroj. Nga BENI PER PANIN.

Qyteti: malishev - Postuar me: November 21, 2009 8:15 am
Email

visar

Hapi syt e mos i mbyll une jom dielli ti je yll. Kur ti qesh une behem ze mos mendo se do te le. Kur ti qan une behem lot s'te ndrroj me askend n bot. Ti je nata une jom dirita ti je jeta une qe e prita. Mos mendo se te harroj vetem ty T'Dashuuroj TE DUA.

Qyteti: malishev - Postuar me: November 21, 2009 8:13 am
Email

visar

Qyteti: vitia - Postuar me: November 17, 2009 2:53 am
Email

Julina

Qyteti: prizren - Postuar me: October 20, 2009 11:40 am
Email

lirim

1000 i Njoh
100 i Shoh
10 i Propozoj
1 e Dashuroj

Qyteti: kukes - Postuar me: October 19, 2009 2:17 am
Email

bat boy diti

Une jam i droguar, droga ime je ti. Me ty jam i dashuruar e pa ty s mund te rri.

Qyteti: Tirane - Postuar me: October 18, 2009 4:23 am
Email

Dorina

Me floke pa krehur e buze te thare kembet zbathur dhe pa u lar,me rroba te grisura e lot ne sy po vrapoj rruges te kerkoj ty.Rruget jane te shkreta pa drite,pyes per ty pergjigje s'marr.Pse floke pa krehur e buze te thare,valle kush je ti po une kush jam?Te cmendur nga dashuria?Jo s'eshte marrezi,te duash ty eshte cmenduri

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 35 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]