SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: malishev - Postuar me: October 13, 2009 1:50 pm
Email

visar thaqi

Qyteti: vlora - Postuar me: October 13, 2009 2:10 am
Email

ALDA

Te dua shume shpirti im
jeta pa ty nuk ka kuptim
ti je drita e syve te mi
je shpresa ime e vetme.
Je ti o rrushi im qe me le pa gjume
ti je"princi im i kalter"
te dua shume...

Qyteti: gjirokaster - Postuar me: October 6, 2009 1:14 am
Email

leon

ne qofte se shikon nje yll qe bie prej qiellit jane lotet e henes qe bien per diellin nese me shikon mua me lot ne sy jane lotet e mia qe derdhen per ty......

Qyteti: prizren - Postuar me: October 3, 2009 12:47 am
Email

vesa

Kam madh ne zemer,kam lot ne sy,kam dhimbje ne shpirt, se larg te kam ty,kur ta baj zile dije se te kujtoj,kur te dergoj sms dije se te dashurojjj...

Qyteti: Corovod - Postuar me: September 29, 2009 8:41 pm
Email

Enki

Te kam dashur dhe te dua.jeta eshte fat por fati sish me mua.trishtim kam ne zemer qe smund te luftoj,dhe pse me ke lenduar JET TE LUMTUR TE UROJ..

Postuar me: September 28, 2009 6:22 pm
Email

linda

Dy zemra te arta,dy zemra te zjarta,e duan njeri tjetrin edhe pse jane te largeta,ditet po kalojn e muaji po afrohet presin njera-tjetra te bashkohen!!!

Qyteti: gjirokaster - Postuar me: September 28, 2009 6:25 am
Email

elisa

kur ti te me kerkosh me sdo me gjesh se te vendi qe me shifje un me zdo jem do kujtosh me mall dhe lot syt e mi do tet mungoj nje vajz si un dhe do qash e uresh veten ne vetmi

Qyteti: kastriot - Postuar me: September 28, 2009 1:21 am

zeshkania

Qyteti: gjakov - Postuar me: September 27, 2009 2:16 pm
Email

albi

Ne nje saksi ndodhi nje qudi ne vend te trandofileve qeli nje dashuri sa lulet i ka mbjellur dhe te gjitha kan arom por lulja me e bukur esht dashuria jon....

Qyteti: prishtin - Postuar me: September 26, 2009 1:26 pm
Email

ponka

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 36 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]