SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: shkup - Postuar me: September 24, 2009 9:04 pm
Email

enderjeta

Me ler mua nje nat te flej me ty,te tregoj per jeten time,ta ledhatoj trupin tend ne heshtje,te ti puth buzet e tua dhe ateher kur ne jet nuk do flejsh pa mua...hahaha

Qyteti: ferizaj - Postuar me: September 22, 2009 2:18 pm
Email

dardan

Qyteti: drenas - Postuar me: September 22, 2009 3:20 am

drenicakja

Zemren nuk ta fal

Nese tradhetova veten
dhe ty nuk ti thash dy fjal
i hapa vehtes rrugen
te vije tek ti ngadal.

Nese s'te shpreha
sa shum te dashuroj
fajin e ka perendija
qe zemres si dha goj

Nese ti me thua
nje tjeter dua
une s'te ndaloj
vrapo drejt endrrave tua.

Nese me genjen
dhe mbrohesh me fjale
genjeshtra s'eshte zhdukur
ndaj Zemren nuk ta fal.

Qyteti: Drenas - Postuar me: September 16, 2009 10:05 pm
Email

SweEt-HaLi

Qyteti: korce - Postuar me: September 14, 2009 9:21 pm
Email

kelo

ku vajten premtimet ku shkoi dashuria,ku vajten puthjet ku shkoi lumteria.ku eshte premtimi te dua per jete perveczhgenjimit asgje e vertet.

Qyteti: durres - Postuar me: September 14, 2009 12:13 am
Email

joni

me fal qe te dashuroj por eshte nje ndjenje qe s`mund ta ndaloj nuk jam une qe te them te dua por eshte zemra ime qe s`me pyet mua

Qyteti: ferizaji - Postuar me: September 4, 2009 2:56 pm
Email

zeshkani

Qyteti: ferizaji - Postuar me: September 4, 2009 2:53 pm
Email

zeshkani

Mos me pyet si jetoi kur dit e nat ne ty menoi kur e din se jam i vetmuar kur e din qe jam i lenduar mos me pyetpse kam lot ne sy kur e din se jan per ty

Qyteti: Strugga - Postuar me: September 4, 2009 1:03 pm
Email

MiRRaa

At nat kur se harroj,
kur aj mua me poshtroj.
Ndeta, ndeta tu u mendu
mendova, mendova jeta me ka mbaru.
Lotet me rrjedhin
me rjedhin vetem per ty.
Dosha tet tregoj pse
ama kisha frik tet shofi ne sy.
Ne zemer me hyre tashi sikur vet me le
Por nje sedisha qe de ndryshuesh kaq shpet.
Ce smundesh te ma thuesh te verteten
Ti edin ce pa ty smund ta vazhdoj jeten.
S'di qar te kam bo qe kaq te me lendojsh.
Po bo qar te duesh vetem mos gabojsh.
Sedi si de vazhdojm ne te dy keshtu,
nga njer mendoj qe une sisha per ty e ti sishe per mua.

Qyteti: gjakova - Postuar me: September 2, 2009 5:40 am
Email

ENGJULLI GJK

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 37 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]