SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Tirane - Postuar me: September 1, 2009 4:09 pm

xxxx

Mbylli syte me embelsi me kujto mua tek ti dhe per ate cfare enderron .ndofta zotita ploteson !!!!!!!!!!!!!!
2 zemra qajn 2 zemra qeshin . kemi lindur te ndare por bashke do te vdesim.....

Qyteti: struge - Postuar me: August 31, 2009 2:20 am
Email

haha

kur jeta te deshperon kur fati shpinen ta kthen kur zemra te behet monoton mos harro se ekziston dikush qe te DASHURON....vetem per jetn time qe me mungon shummm...largesia e tij me shkatrron

Qyteti: Tiran - Postuar me: August 27, 2009 7:23 pm
Email

Sona

Nese malli lot te sjell ne sy dhe ndonjeher te ben te ndihesh i vetmuar,mendo sikur une jam aty dhe buzet belbezojn leht te dua...

Qyteti: prishtin - Postuar me: August 27, 2009 2:42 pm
Email

vjollca

nese je i vetmuar nese je ne mendime pyte zemren tente a e don zemren time

Qyteti: sk - Postuar me: August 26, 2009 7:29 pm
Email

besart

Hape zemren dhe vajto hape dritaren dhe me shikohape letren dhe lexo:TE DUA me zemer mos haro mere zemren time dhe preje me thik aty do te shkruaj TE DUA DHE PIK.........!!!

Qyteti: tirane - Postuar me: August 25, 2009 11:46 am
Email

besa

nje dite mbase perplasemi ne udhekryq
njeri-tjetrit do ti themi me fal
do kete kaluar shume kohe qe atehere
kur duheshim si e marre
pastaj do shkojme ne rruget tona
qe do na cojne ne pafundesi
dhe veten do pyesim te habitur
-valle ku e kam pare kete njeri?!

Postuar me: August 24, 2009 2:27 pm
Email

teuta

Qyteti: SHKODER - Postuar me: April 29, 2009 3:33 pm

ORI

NDOSHTA NDONJE DITE DO TE TAKOHEMI NE UDHEKRYQE EDHE NJERI TJETRIT DO TI THEMI ME FAL,DO TE KEN KALUAR SHUME VITE QE ATEHERE KUR NE DUHESHIM SI TE MARRE...

Postuar me: April 29, 2009 9:07 am
Email

toli

Postuar me: April 29, 2009 8:56 am
Email

toli

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 38 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]