SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Postuar me: April 29, 2009 8:45 am
Email

toli

Qyteti: Prizreni - Postuar me: April 28, 2009 7:45 pm
Email

Hustler

Atje tek nje lum
ku ka lule shum
kur te jesh ne gjum
vi t'puthi un...

Qyteti: Gostivar - Postuar me: April 27, 2009 8:37 pm
Email

zero cool

Sa yje ka qelli smundesh me i numru,sa te dua une e dashur s'mundesh me besu..

Qyteti: malishev - Postuar me: April 26, 2009 8:10 pm
Email

toli

nje akull i fort buzet mi ka ngri vetem ti e dashur mundesh me mi shkri

Qyteti: malishev - Postuar me: April 26, 2009 6:53 pm
Email

toli

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 26, 2009 6:23 am
Email

ema

unazen etjeter kujt ne gisht po e mbaj sa her qe e shoh,me mall per ty qaj

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 26, 2009 6:19 am
Email

ema

nuk e di sa te du sa me ka mor malli po te ishe i vdekur do te nxjerrja nga varri

Qyteti: manastir - Postuar me: April 23, 2009 1:40 pm
Email

hani

je teper i bukur dhe inteligjent me bukurin tende te gjith po i shmendti jetes time i jep kuptim upsss.......me fal numri gabim......mwa..te dua

Qyteti: shkoder - Postuar me: April 23, 2009 7:50 am
Email

zoja

te pyes pse jeton?
me thua per ty,
me pyet cfare do,
te them...te dua vetem ty.

Postuar me: April 21, 2009 1:30 pm
Email

zaimi

Ne gjum une kur rash ne ender te pash prej gjumit u ngrita a dashur bertita

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 39 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]