SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: elbasani - Postuar me: April 20, 2009 8:24 pm

41 for ever

nje dite e trishtuar ishte ate dite kur perpara meje kalove ti dhe gjithcka u shendrrit ti ishe kv por se pranoje cmimin 5 mij lek e kishe por sme pranoje te gjitheve u thoje po kurse mua me largoje .E C'ESHTE DASHURIA NJE KV 5 MIJ LEKESHE QE PRISH ENDERRAT E MIJA .......!

Qyteti: ferizaj - Postuar me: April 20, 2009 3:04 pm
Email

katilkat

Ka me lujt lojen tende ashtu qysh ti don se e di qe ne fund fiton qaj qe duron:P:P(k)

Postuar me: April 19, 2009 1:44 pm
Email

bullica

LEPUROSHI deshi lepuroshi te bej nje mrekulli te vishej me tesha po sikur njeri veshi pantollona kepucat me jelek ne zvicer porositi sahat me qostek mir po si te ngrati i shkoji puna huq sepse veshet e gjata si zijn ne kapuq......... mpuq mpuq

Qyteti: portez zhupan - Postuar me: April 18, 2009 10:06 pm

ledi jona

te them te dua eshte pak te fal zemren e ke hak me mir te verteten te dua per gjith jeten

Qyteti: portez zhupan - Postuar me: April 18, 2009 10:03 pm

ledi jona

te them te dua eshte pak te fal zemren e ke hak me mir te verteten te dua per gjith jeten

Qyteti: prishtin - Postuar me: April 18, 2009 12:10 pm
Email

finesa

diell te duaa me zemer e din ti a sa me don nuk e dii(L)

Qyteti: .... - Postuar me: April 17, 2009 4:57 pm
Email

lani

Nese yll te duket vetja dhe me te krenohesh dije se un jAM qielli nga i cili mund te rezohesh...

Qyteti: gjilan - Postuar me: April 17, 2009 7:03 am
Email

ema

dashuri,dashuri o let me thon dashuri te vertet o zor me gjet

Qyteti: durres - Postuar me: April 16, 2009 8:18 pm
Email

juri

te dua te dua...nese sme beson pyet zemren time se ajo te tregon

Qyteti: durres - Postuar me: April 16, 2009 8:10 pm
Email

juri

lexo kete mesazh qe del nga shpirti im,
e ne me do ruaje si kujtim.
grise nese sme do.beje cope e therrime,
po ta dish bashk me te ke thyer edhe zemren time.

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 40 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]