SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: durres - Postuar me: April 16, 2009 8:07 pm
Email

juri

te dua cmendurisht apo njerezisht?,,,vendosa te te dua perjetsisht,duke te dashur njekohesisht,cmendurisht dhe njerezisht,,,

Qyteti: suharek-samadraxh - Postuar me: April 16, 2009 3:04 pm
Email

shpetimi-HaCk

do te behem cigare te me prekin buzet tua derisa ti zemer te kesh nevoj per mua por ti gjithmon zemer ma prish planin sa her behem cigare ti e le duhanin

Qyteti: NewYork - Postuar me: April 15, 2009 11:09 pm
Email

by rruTi

nai ra treni ka germia o bilbil qe knon nat deg u qel dera e frizhiderit zemer a pot pelqen ---


--

Qyteti: gjirokaster - Postuar me: April 14, 2009 12:22 am
Email

ivi

Qyteti: tetove - Postuar me: April 13, 2009 6:42 pm
Email

ylllka

Qyteti: tetova - Postuar me: April 13, 2009 5:32 pm
Email

arsim

diten te shikoj naten te enderoj pse je bjonde shum te dashuroj

Qyteti: ph - Postuar me: April 13, 2009 3:05 pm
Email

XEX

Me beso kur te them te dua
ti e di qe s'genjej
me beso kur te them se je jeta ime
se eshte e vertet
me beso kur te them te kam shpirtt
je oksigjeni im
me beso kur te them te kam zemer
gjumi sme mer kur ty ste kam pran Me duhet te puth te perqafoj te them TE DUA dhe pa ty sjetoj

Qyteti: romaj--prizren - Postuar me: April 13, 2009 8:35 am
Email

drilon

ne klasen e 9 do te e ndrroj nje shoqeri rinore seps sjam ne banken shoqorore

Qyteti: Fier - Postuar me: April 12, 2009 9:51 am
Email

Geri-Ledi

Perse jemi ndar edhe s'jemi te bashkuar pse zoti na ka vrar kaq shume jemi larguar perse syt e mi po rrjedhin vetem lot nga qe jemi larg edhe s'te perkedhel dot zemra nuk me rre se nuk gjen gezim sepse ti mungon ne kraherorin tim.Perse zemra nuk me rreh se per ty kam ndjenja sepse syri nuk me sheh sepse ti je rrezja ta zgjedhesh nje rrug sa nuk eshte vone qe te vish tek une zemrat ti bashkojme.

Postuar me: April 12, 2009 7:51 am
Email

$.....

KUR HY NE SHKOLL TY TE SHIKOJ
KUR DAL PREJ SHKOLLE PER TY MENDOJ
KUT VJEN NATA PER TY ENDEROJ
THJESHT TE DUA DHE NUK DO TE HARROJ....$#.....

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 41 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]