SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: Tirane - Postuar me: April 11, 2009 6:12 pm
Email

pepe

Te te them je lule,
ti je me e bukur
Te te them je gonxhe,
ti je me e fresket
Te te them te dua,
ti se pret nga mua... vallzo rreth pemes me te dashurin e ZemreS

Qyteti: MANASTIR - Postuar me: April 11, 2009 12:49 pm
Email

lola

ska gje me te bukur se dashurija..ska gje me te dhimshme se trathtija..ska gje me te rrend se vuajtja ska plag me te madhe se ndarja...kur ndonjerin don zemra ate kerkon..por ske qka bon se largesija te ndan..zemra te vajTon dhe i dahsuri te
MUNGON..

Qyteti: kaqanik - Postuar me: April 11, 2009 8:36 am
Email

Buli

TE DUA TE PRES DERI SA TE VDES

Qyteti: gjermani - Postuar me: April 10, 2009 1:25 pm
Email

fisi

te dua sa me don ste harroj sme harron nese ti ma thu te verteten une ty ta fali jeten te dua

Qyteti: viti - Postuar me: April 10, 2009 7:31 am
Email

elhame

tung zemer si je aje mir qa je ka bon oj jeta ime qao te puth fort

Qyteti: ========== - Postuar me: April 10, 2009 6:54 am
Email

lola

nje lule e kuqe ra te kembet e tua te lutem shkele se hiq nuk te dua.........?

Qyteti: gjakov - Postuar me: April 9, 2009 6:09 pm
Email

nita

te dua te dua dhe ti ,se beson per ty cigaren mallboro e kthej ne ronson

Qyteti: TR - Postuar me: April 9, 2009 5:38 pm

Bonita`

Sa yje ka qielli, ti s`mund ti numerosh.
Sa shume te dua ti s`mund ta kuptosh.
Sikur ta dinin yjet sa shume te dua, do zbrisnin ne Toke te qanin me mua. (Per Nardin)

Qyteti: kosov - Postuar me: April 9, 2009 6:41 am
Email

leka

100 thirrje mi ki ba 100 letra mi ke shkru kisha desht diqka prej teje 1 pergjigje kisha tergu kuptoje se dashuri per ty nuk jam zemren time kurr nuk kam me ta jap kuptojen se per ty nuk jam

Qyteti: gjakova - Postuar me: April 9, 2009 6:23 am
Email

dj astra

E dua nje vajz me emrin l....a me don ajo mua duhet ta vertetoj vet,

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 42 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]