SMS DASHURIE LOVE SMS

Sms dashurie Akullore.Com

Posto nje fraze

Qyteti: manastir - Postuar me: March 21, 2009 1:10 pm
Email

lola

Qyteti: manastir - Postuar me: March 21, 2009 1:09 pm
Email

lola

Qyteti: manastir - Postuar me: March 21, 2009 1:09 pm
Email

lola

Qyteti: manastir - Postuar me: March 21, 2009 1:08 pm
Email

lola

Qyteti: manastir - Postuar me: March 21, 2009 1:08 pm
Email

lola

Do doja te ishe
pran mua ne kete cast.
Pse me harove
Dhe te tjetra shkove?
Do doja te te puthja
ne kete second ,
ne kete minute.
Eja te lutem
Edhe nje here.
Prej puthjes se fundit
Buzet me jan thare!
Zemren qe ma rembeve
tani e kam te vrare.
nat e dit me lot po qaj.
Per ndarjen jon
Un nuk kam faj.
Ma more zemren me vete,
Mendoj se zemra ime
tani eshte e vdekur!
Me mir mos mendoj ne ty
Se e kaluara
Nuk kthehet
Prap te un.
Se sa te vuaj pa fuqi .

Qyteti: manastir - Postuar me: March 21, 2009 1:07 pm
Email

lola

Qyteti: diber - Postuar me: March 20, 2009 11:54 am
Email

lena

buzet ti afrova zemren ta dhurova e di qe nuk gabova qe ne ty u dashurova te dua

Qyteti: Erseke - Postuar me: March 19, 2009 9:20 pm

Anida

Syte e mi jane mbushur me lot se ty ste shohin dot,zemra ime pikon gjak se ty te ka larg.i lutem zotit te te takoj se vetem ty te dashuroj

Qyteti: peja - Postuar me: March 19, 2009 1:45 pm
Email

fatoni

pse nuk me shkruan sonte pse me je hidheruar, thuajem naten e mire o pellumb i shkruar, thuajem se me don dhe flej e qete, me thuaj si cdo nate, zemer te dua per jete.

Qyteti: ?????? - Postuar me: March 18, 2009 11:01 pm
Email

lina

Top 10:     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110

Faqe 47 nga 92   «Tjeter   Tjeter »   

[ Login Staf ]